Сенкевичівські ікони – у Луцьку

Сенкевичівські ікони – у Луцьку

«Волинська газета» у номері за 15 серпня цього року розповідала про диво, що трапилося в родині Садовських, котра мешкає в горохівському селі Сенкевичівка: старовинні почорнілі образи Ісуса Христа й Божої Матері з Дитям оновилися напередодні того, як господиня планувала їх позбутися. Нині жителі обласного центру можуть подивитися на ці ікони, які перебувають у храмі Преображення Господнього, що на вул. Шевченка, 26б.

Як розповів настоятель храму отець Борис, після виходу у світ публікації про чудо Господнє, службу над образами здійснив і сенкевичівський священик. А нещодавно Борис Григлевич перевіз ікони до Луцька й помістив на церковний іконостас, аби й тутешні прихожани змогли помолитися над ними. 
– Згодом на деякий перевеземо лики у капличку преподобного Агапіта, лікаря Печерського, що на території міської поліклініки №1, бо нас про це просили, – каже священик.
Дочка Садовських Світлана поділилася, що деякі знайомі родини й собі повідали про оновлення образів у їхніх домівках. Це вкотре доводить: Господь творить дива.
Ірина ВОРОБЕЙ.
На фото автора: оновлені ікони – на новому місці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%