Журкори четвертих класів

Журкори четвертих класів

Одним із методів роботи бібліотеки Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №24 – технологічний ліцей» є організація творчих зустрічей для школярів із письменниками рідного краю. 
Нещодавно на гостину до найактивніших читачів шкільної бібліотеки з числа четвертокласників завітав член Національних спілок письменників і журналістів України, заступник редактора «Волинської газети» і прес-секретар Волинського ОУЛМГ Сергій Цюриць. Передав дітям «Лісові бібліотечки» від Волинського ОУЛМГ, найновіші номери «Волинської газети», також гумористичну книгу свого товариша – нині покійного Костя Волиняки (Феодосія Мандзюка). Сергій Назарович провів два дуже цікавих майстер-класи.
Особливу увагу привернув четвертокласник Матвій Ткачук, ставлячи найбільше цікавих запитань. Саме його поетичні твори, а також доробок Ліліани Кротюк «Волинська газета» надрукувала 16 лютого ц. р. 
Попри технологічне спрямування, ця школа-ліцей вчить дітей оберігати природу, про що свідчать годівнички та шпаківні на шкільному подвір’ї. Їх виготовили і розвісили природолюби школи.
Закінчилась зустріч дружнім спільним фото та зарядом позитивних емоцій.
Таїсія КИРИЧЕНКО.
На фото учнів школи: під час зустрічі – Сергій Цюриць і журкори 4 класів.