Виклик журналістів

Виклик журналістів

ЧЕРЕЗ ДВА МІСЯЦІ БІЙ У «КЛІТЦІ»

Чи можна за два місяці посилених тренувань помірятися силами з чемпіоном зі світовим ім’ям? Журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини спробує довести, що бажання та наполегливість може перетворити звичайного товстопузика у атлетичного бійця, пишуть "Волинські новини". Тренування розпочинаються вже цього тижня, бій в октагоні – першого травня.

Зголосився до такого соціально-спортивного експерименту Вадим Панафідін, вага 88.1 кг.

На нього очікує повноконтактний поєдинок ММА в октагоні з Чемпіоном світу з козацького двобою, призером Європи з бойового самбо, переможцем «Прайд 2017» Олексієм Альбердою.

Для того, аби здійснити задумане, на журналіста чекає така програма підготовки: оволодіння базовими елементами борцівської та ударної технік, вивчення тактики ведення бою ММА, фізична підготовка за програмою CROSFIT-MMA. Окрім цього, передбачено й психологічну підготовку до ведення бою в закритому просторі (в октагоні).

Та не лише чоловіки здатні до такої разючої трансформації. Ще одним учасником цього проекту стала дружина Вадима Анна, вага 65.5 кг.

Впродовж березня та квітня вона освоюватиме програму самозахисту із рукопашного бою, яка включає прийоми обеззброювання, звільнення від захватів та кидкову техніку.

«Нещодавно в Луцьку відбулись змагання з ММА, вони розбудили в моїх генах козацький бойовий дух – тому я прийшов у тренувальний зал. Попереду два місяці, впродовж яких я освоюватиму змішані бойові мистецтва, а фінальним екзаменом стане бій в октагоні з чемпіоном. Цей шлях обіцяю пройти гідно й звітувати про кожне тренування, аби це змогли повторити й ви!» – розповідає Вадим.

Натомість, його дружина Анна застерігає лиходіїв, аби ті були обачні. Каже, думка про те, що «жінки – слабка стать» – це лише стереотип.

«Як кажуть в народі: «Муж та жона – одна сатана». Тому і я беруся за вивчення основ самозахисту. Лиходії, стережіться, тепер і я зможу відважити бебехів! А ще прийдешня весна скине з нас светри та покаже, хто їв булочки, а хто качав «булочки», – жартує Гануся.

Тренуватиме учасників соціально-спортивного проекту майстер спорту України міжнародного класу Олександр Кулаков.

Довідково:

«Відлупцюй волинського журналіста» - новий проект Інформаційного агенства Волинські Новини. Журналіст Вадим Панафідін та його дружина Анна два місяці тренуватимуться в бійцівському клубі. Про здобутий досвід звітуватимуть щотижня, розповідатимуть про враження, підсумовуватимуть отримані навики.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%