Чи бувають зайві гроші?

Чи бувають зайві гроші? Триває робота щодо внесення змін до обласного бюджету. Цьогоріч під час оперативної наради у голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика,  мова йшла про розподіл вільних залишків, - повідомляє Волинська облдержадміністрація.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк повідомив, що за наслідками виконання обласного бюджету за 2016 рік на рахунках загального фонду обласного бюджету залишилось 105, 9 млн грн, з яких за власними коштами обласного бюджету – 80,7 млн грн, освітньою субвенцією – 21,9 млн грн, медичною субвенцією – 3,1 млн гривень. При цьому, у загальних сумах залишків коштів за субвенціями 11,7 млн грн складають цільові залишки коштів, які у 2017 році мають в обов’язковому порядку бути направлені за цільовим спрямуванням. У першу чергу, мова іде про кошти на придбання шкільних автобусів (10,4 млн грн) та для оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання.

Серед першочергових питань – виплата заробітної плати, співфінансування інвестиційних проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, придбання шкільних автобусів та ангіографічного обладнання для закладів охорони здоров’я, облаштування санвузлів у загальноосвітніх навчальних закладах області, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримка індивідуального будівництва на селі, учасників АТО та членів їх сімей, матеріально-технічне забезпечення військових частин, створення систем відеоспостереження з метою профілактики правопорушень, заходи з протидії тероризму тощо.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%