Караючий меч футбольних чиновників

Караючий меч футбольних чиновників

Через недавній конфлікт і «порушення статутних норм», Федерація футболу України призупинила фінансування Федерації футболу Волині. Далі футбольні чиновники можуть узагалі зняти ФК «Волинь» з офіційних змагань, які проводяться під егідою ФФУ.


«Спортарена» сповістили, що в січні ц. р. у Федерації футболу Волині з'явилися чималі проблеми: спочатку лучан звинуватили в порушенні статутних норм і несправедливому розподілі фінансів, а пізніше і зовсім призупинила членство ФФВ у своїх рядах.

«Тепер ситуація навколо конфлікту ФФУ і ФФВ загострилася ще більше, – деталізували колеги. – ФФУ фактично припинила фінансування волинської федерації. Це сталося після рішення виконкому про тимчасове виключення ФФВ із колективних членів ФФУ, яка вже не перераховує гроші на статутну діяльність волинян, а також чекає від них виправлення ситуації з «неправомірним скликанням позачергової Конференції і пояснень про несправедливе фінансування районних федерацій».

Після оприлюднення інформації про можливі зловживання у Волинській федерації, в Луцьку минулого тижня зібрався виконком Федерації футболу Волині. Його учасники рекомендували виключити з виконкому ФФУ Олександра Жуматія, який озвучив проблему перед керівництвом Федерації, а також звернулися до чільних органів ФФУ з проханням змінити рішення про виключення нашої обласної федерації.

«Відсутність фінансування частини районних федерацій керівник Федерації футболу Волині, президент ФК «Волинь», заслужений тренер України  Віталій Кварцяний пояснив тим, що частина коштів пішла на виплату штрафів і пені за несвоєчасну виплату зарплати співробітників Федерації футболу Волині, – деталізується в повідомленні.

Найближчими днями представники Федерації футболу Волині особисто з Віталієм Кварцяним на чолі прибудуть у Київ, щоб вирішити конфлікт волинян і ФФУ.

Наш кор.

На фото: логотип ФФУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%