Земельну ділянку, вартістю 600 тис грн, вимагають повернути державі

Земельну ділянку, вартістю 600 тис грн, вимагають повернути державі

Волинські прокурори в суді наполягатимуть на поверненні державі земельної ділянки вартістю понад 600 тис грн.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Маневицька місцева прокуратура Волинської області звернулася до суду з позовом в інтересах Маневицької районної адміністрації, Четвертнянської сільської ради та Волинської облдержадміністрації, аби розірвати договір оренди землі та повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 610 тис. грн.

Прокурори з’ясували, що наприкінці вересня 2011 року між Маневицькою РДА та місцевим підприємцем було укладено договір оренди цієї земельної ділянки площею майже 42 га, яка знаходиться за межами села Четвертня.

До 2015 року орендар справно сплачував орендну плату за землю, проте ось уже два роки місцевий бюджет не отримав від нього ні копійки за користування ділянкою.

Маневицька місцева прокуратура у 2016 році зверталася до суду з позовом, аби стягнути з підприємця заборговану орендну плату. У листопаді минулого року суд задоволив позовні вимоги прокурорів. Проте орендар ні добровільно, ні в примусовому порядку досі заборгованості не сплатив.

Відтак прокурори в суді вимагатимуть стягнути з підприємця понад 22 тис. грн. заборгованої орендної плати разом із пенею, розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку державі.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%