Прощавай, «Крук»... У Шацькому районі – дні жалоби

Прощавай, «Крук»... У Шацькому районі – дні жалоби

Чорна звістка в останній зимовий день прийшла в Шацький район. Уперше за трирічний період війни на Донбасі ворожий метал скосив уродженця Озерного краю – 23-річного Сергія Мокренка («Крука»). Тому тут до 3 березня включно оголошено Дні жалоби...


«Сьогодні вранці (28 лютого ц. р.) в зоні АТО на Світлодарській дузі під час мінометного обстрілу загинув Мокренко Сергій Вікторович із Шацька... Друг «Крук», боєць 54-ої бригади», – написала в соцмережах волонтерка  Наталія Попова, уродженка м. Володимира-Волинського, яка наразі працює помічником-консультантом народного депутата України від Ковельського округу №21 Степана Івахіва.

«Справжній Герой – пройшов Майдан...  Довго воював як доброволець  «Правого Сектору» та батальйону «Азов» у найгарячіших місцях... ... З вересня 2016р. Сергій перейшов на контракт до 54-ої ОМБР. Мав бойові поранення... Зокрема, 5 осколків при виході з оточення в Іловайському котлі, в грудні 2016 року був поранений на Світлодарській дузі...», – деталізувала Наталія Володимирівна.
Слід зазначити, що 54-та ОМБР (в/ч В2970) була сформована в грудні 2014 р. в м. Артемівську. До її складу увійшли батальйон зі складу 30-ої ОМБР (воював під Дебальцевим і на інших ділянках фронту) ще 2 батальйони зі складу 24-ої і 17-ої ОМБР, батальйон добровольців «Київська Русь» (теж пройшов пекло Ілловайчська) і танковий батальйон «Звіробій». Наразі штаб бригади дислокується в м. Бахмут, командир бригади – підполковник Володимир Горбатюк, який має досвід управління військами під час миротворчої операції ООН у Косово.

Та не вберіг і він Сергія Мокренка від ворожого смертоносного металу...

Тож 28 лютого голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець підписав розпорядження  № 70  «Про оголошення в районі днів жалоби». У ньому написано:

«1. Оголосити у Шацькому районі з 28 лютого  по 3 березня 2017 року дні жалоби.

2. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району.

3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району.

4. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

5. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації та в соціальних мережах».

А 24 березня «Круку» виповнилося б 24 роки...

Слава Герою!

Наш кор.

Фото з соцмереж від користувача «Крук Загиблик»: таким був «Крук» – Сергій Мокренко (зліва), перший уродженець Шацького р-ну, який поліг на війні з російськими окупантами на Донбасі...

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%