200 тисяч – на пітчинг Луцька!

200 тисяч – на пітчинг Луцька!

У Луцьку оголошується конкурс соціальних проектів (пітчинг) туристичного спрямування.

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа» оголошують конкурс проектів розвитку громади для підвищення туристичної привабливості Луцька.

Про це стало відомо під час презентації цієї ініціативи у вівторок, 8 березня, в Луцькій міській раді.

«У нас багато людей критикують діяльність місцевої влади у сфері туризму, тому − це безпосередня можливість не критикувати, а проявити себе, запропонувати цікаву ідею та реалізувати її», − зазначив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Загальний бюджет конкурсу 200 000 грн. (100 000 грн. надає Управління туризму та промоції міста, а 100 000 грн. – Британська Рада в Україні). Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 000 грн.

«Основна вимога, щоб проектні ідеї сприяли розвитку Луцька як туристичної дестинації та створювали його позитивний туристичний імідж. Нам важливо долучити лучан до розвитку міста, тому чекаємо креативних, цікавих ідей» – зазначила в. о. начальника Управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.

Також вона розповіла, що конкурс має 6 пріоритетів. А саме:

– Нові туристичні об’єкти: створення у міському просторі нових об'єктів туристичного інтересу, арт-об’єктів, маршрутів, атракцій, тощо.

– Інклюзивні проекти: забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю, доступність інформаційних послуг.

– Фестивалі, події, заходи: проведення у Луцьку заходів різного напрямку, що залучають до міста туристів, популяризують внутрішній туризм, історію міста Луцька, його історичні пам’ятки.

– Інформаційні та IT продукти: застосування інформаційних технологій для забезпечення комфорту перебування та пересування містян гостей у місті Луцька.

– Туршляхи: прокладання унікальних туристичних пішохідних чи веломаршрутів по місту із майбутнім їх маркуванням.

Заявки на участь в конкурсі  приймаються з 8 березня 2017 року до 21.00  7 квітня 2017 року. В цій ініціативі можуть приймати участь лучани від 18 років.

«Спочатку людина подає ідею в електронному форматі.  Після цього експертне середовище оцінює ці заявки та відбирає учасників для наступного етапу конкурсу. Згодом, відбудеться навчання, яке триватиме два дні. На останньому етапі, який відбудеться 21 квітня, ми будемо оцінювати проекти  та відбирати найкращі для їх подальшої реалізації», – розповів голова правління ГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук.

Аплікаційну форму та деталі конкурсу усі бажаючі можуть знайти на сайті - http://pitching.in.ua/lutsk/.

Відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%