Вклоняючись безсмертним

Вклоняючись безсмертним


На честь полеглих бійців 51 ОМБР через місяць на Донеччині відбудуться велелюдні патріотичні заходи.

Як відомо, перших і найкривавіших втрат представники Волині в війні на Сході зазнали 22 травня 2014 р. під м. Волноваха Донецької обл., коли на батальйонно-тактичну групу під командуванням майора Леоніда Полінкевича підступно посеред ночі напав озброєний до зубів загін російсько-терористичних банд. У результаті нападу, в якому могло взяти участь до 100 головорізів, зі складу 51-ої Володимир-Волинської ОМБР полягло 18 офіцерів і солдатів, чимало наших хлопців зазнали поранень, причому, у найкритичніші моменти ситуації між с. Ольгинка і Володимирівка, поруч із ландшафтним парком «Великоанадольський ліс»,  їх рятували навіть місцеві жителі, своїм автотранспортом відвозячи в лікарню.
На честь мобілізованих і полеглих захисників України, майже всі з яких були уродженцями Волині,  та з ініціативи представника Благодійного фонду «Волинь-2014» Ігоря Лещенка кілька років тому започатковано футбольний турнір на честь полеглих бійців. Як повідомив Ігор Володимирович, відбудеться він і цьогоріч. Свою участь у змаганнях, у яких традиційно грають луцький ФК «Абориген» і збірна м. Волновахи і військовослужбовці дислокованих на лінії фронту підрозділів ЗСУ, підтвердив і капітан ветеранів збірної України, екс-головний тренер луцької «Волині» Анатолій Дем’яненко, який і торік привіз синьо-жовту дружину на цей турнір.
Очікується, що в третій декаді травня в Волноваху виїде не лише футбольна команда «Абориген» (президент – Віктор Чорнуха), але й представницька делегація з числа офіційних осіб Луцької міської ради, громадських організацій і, звичайно, родичів полеглих Героїв.

Роман УСТИМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%