«Коля Ковельський» уже на волі

«Коля Ковельський» уже на волі Замість лозунгу «Бандитам – тюрми!» процвітає гасло «Олігархам – поруки!»?


Справді ленінський подарунок із нагоди чергової річниці з дня народження вождя світового пролетаріату Владіміра Лєніна зробив суддя Соломянського райсуду м. Києва Олександр Бобровник колишньому першому секретареві Київського міськкому комсомолу, нинішньому олігарху та одному з основних донорів «Народного фронту» Миколі Мартиненку. Замість тримання під вартою чи застави в розмірі 300 млн грн. служитель Феміди «раптом» постановив віддати Миколу Володимировича на поруку групі народних депутатів, міністрові Ігореві Жданову та заступнику Голови Центрвиборчкому Андрієві Магері...

22 квітня Солом'янський районний суд міста Києва продовжив і завершив засідання суду над Миколою Мартиненком про розгляд клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу колишньому народному депутатові, звинуваченому в причетності до розкрадання 17 млн доларів США. Олександр Бобровник, зачитуючи ухвалу, чомусь нервово покашлював і з паузами зачитував фрагменти тексту...

Це й не дивно: прес-служба НАБУ заявила, що під час судового засідання, яке проходило 21 квітня в приміщенні Солом'янського суду, були присутні більше 10 нардепів і кілька діючих міністрів від партії «Народний фронт»:

«Деякі з них вели себе досить зухвало, погрожували судді і прокурорам. Зокрема, депутати Логвинський і Пинзеник заявили слідчому судді Бобровнику, що його чекає «доля суддів Кірєєва і Чауса»...
«Заходи» дали результат: слідчий суддя відпустив затриманого Миколу Володимировича на волю та зобов'язав екс-нардепа здати в Державну міграційну службу закордонні паспорти, з'являтися до суду і прокуратуру на першу вимогу, а також не вступати в контакти з фігурантами справи.

«свою чергу, САП має намір подавати апеляцію до рішення суду. Сам Мартиненко в коментарі журналістам заявив, що вдячний своїм поручителям. Він також сказав, що не має наміру тікати з країни і готовий з'явитися в суд і САП на першу вимогу», – деталізує «РБК-Україна».

Нагадаємо: в певних колах прізвисько «Коля Ковельський» причепилося до Миколи Мартиненка в період його централізованого обрання народним депутатом України по Ковельському округу №21, де замість самого Миколи Володимировича заправляла його помічник-консультант Олена Лєдовских. Жінка зараз перетворилася на повноцінного народного депутата від «Народного фронту» і була серед тих, хто взяв на поруки опального олігарха.

Наш кор.

На фото «Телеканалу 112»: Микола Мартиненко в залі суду заявляє, що справа проти нього замовлена і має політичне підґрунтя, а він ні в чому не винен.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%