Ідентифіковано вбиту в Польщі українку як Тетяну Остапчук

Ідентифіковано вбиту в Польщі українку як Тетяну Остапчук

Двох підозрюваних українців польські правоохоронці вже заарештували, третій – у розшуку.


Розслідування всіх обставин убивства 26-річної українки в Люблінському воєводстві Республіки Польща триває. Тіло жінки з ознаками насильницької смерті, як відомо, було виявлене 18 червня ц. р. в водоймі біля м. Грубєшув. Окружна прокуратура Замостя порушила за цим фактом кримінальну справу, а всі обставини цієї справи, як уже повідомляла «Волинська газета» – на особливому контролі Генерального консула України в Любліні Василя Павлюка.

Щойно Василь Михайлович повідомив нові та дуже суттєві обставини.

Отже, польські прокурори офіційно сповістили, що попередньо виявлена жертва є громадянкою України, можливо, це 26-річна Тетяна Остапчук. Проблема в тому, що її паспорт був знищений у вогні. Саме чоловік цієї жінки й звертався в Генконсульство України в Любліні з проханням допомогти знайти її…

«Представники польської прокуратури також нас сповістили, що ними спільно з місцевою поліцією вже затримано двох громадян України, які підозрюються у вбивстві, – деталізував Василь Михайлович. – Одного з них заарештовано в м. Замость, другого – в м. Грубєшув. Третій підозрюваний українець – у розшуку, тож запит на його затримання подано й українській стороні».

Тіло жінки, яку наразі ідентифікують як Тетяна Остапчук, наразі перебуває в морзі судмедекспертизи в м. Люблін.

Таким чином, попередня версія про зникнення та загибель Світлани Нестерчук на офіційному рівні підтвердження не знаходить.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Окружної прокуратури м. Замость: офіс польських прокурорів, які розслідують убивство 26-річної українки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%