Батьків годинник редакція вручила синові

Батьків годинник  редакція вручила синові

Минулого тижня нам вдалося викроїти трохи часу з напружених редакційних буднів і побувати на двох Днях передплатника – у славному місті Любомлі та с. Княгининок Луцького району. 

Від обох поїздок лишилися вдоволеними. 
Ми везли приз Андрієві Зубу – синові передплатника нашої газети Олександра Зуба. Так склалося, що його батько, який передплатив «Волинську газету» і виграв годинник, несподівано помер від серцевого нападу. Про це ми дізналися тільки згодом. Друзі також підказали, що в Олександра є син, котрий із матір’ю Ольгою Михайлівною мешкає у Любомлі по вул. Шевченка. 
– Це трохи далеченько від центру, – мовила листоноша Галина Сурко. – Та я вам покажу дорогу.
За якийсь час вже були біля потрібного будинку. З воріт вийшов молодий чоловічина, дуже схожий на батька. Такий же добряк і працелюб. Розповів, що займається добудовою хати. Про це свідчили і будівельні матеріали на подвір’ї. А ще познайомив нас із своїм вірним дружком сибіряком хаскі. Це така порода собак. У тайзі цей маленький «коник» незамінний у господарстві, тут, звісно, ніхто в упряж його не запрягає: стереже дім і будівельні матеріали. Андрій вже має дружину Ніну. Вона родом із Горлівки. Отак і живуть у Любомлі. Дізнавшись у якій ми справі, із жалем згадав про тата, розповів, як він жив і помер, де похований. Заступник редактора з господарських питань Віктор Райов вручив Андрію годинник, а він у свою чергу в пам’ять про батька вирішив продовжити передплату «Волинської газети» на друге півріччя. Ось такий перший передплатник трапився нам у Любомлі.
А ось у приміщенні Любомльського районного відділення зв’язку нам активно підсобляла листоноша Світлана Вічкарова. Вона оперативно обслуговувала бажаючих передплатити наше видання, затрачаючи мінімум часу на виписку квитанцій. Відразу помітно, що Світлана Сергіївна не тільки любить свою роботу, а дорожить нею. Вона, що називається, професіонал своєї справи.
Добрий тон передплатній кампанії задала жителька Любомля Людмила Бойко. Погортавши кілька номерів «Волинської газети», Людмила Володимирівна безапеляційно заявила, що відтепер стає її шанувальником.
– Передплачу не тільки собі, а й мамі – Ніні Гедз, котра проживає у с. Головно, – каже наша нова передплатниця. – Ніна Трохимівна – домогосподарка, тож часу для читання має достатньо. Буде отримувати газету – менше скучатиме. Вона така, що й з сусідами поділиться: і прочитаним, і газетою.
Гарний приклад своєї землячки наслідувало подружжя Світящуків. Валентина Андріївна, яка нині перебуває у декретній відпустці, завітала на пошту разом з чоловіки, Олексієм Степановичем, аби відправити чергову кореспонденцію. Дізнавшись про День передплатника, вирішили, після коротенької сімейної ради, з другого півріччя мати наш тижневик у себе дома.

Олена Муравець працює в місцевому управлінні держпродспоживслужби. На пошту вона прийшла у службових справах. Оскільки у школярів нині канікули, то взяла з собою і п’ятикласницю Юлю. Облюбувавши заохочувальний приз від «Волинської газети», передплатили її на друге півріччя. До лав наших попередніх передплатників влилися також продавець магазину «Максим» з с. Старовойтове, викладач спецпрофесій Любомльського ліцею Петро Гарах та інші, яким ми дуже вдячні і тепер зобов’язані робити наше видання ще цікавішим та змістовнішим, аби задовольнити найвибагливіші смаки наших читачів.
До відділення с. Княгининок, де завідуючою працює Інна Шрамко, належать також с. Зміїнець та Милуші, які обслуговують листоноші  Галина Хринюк, Надія Рендзяк, Лідія Азізова, Тетяна Чернюк та Валентина Крипітула, яка спрацювала найактивніше щодо заохочення передплати на «Волинську газету».
– Працює Валентина Іванівна у нас давно, – мовила Інна Василівна. – Досить скромна і водночас сумлінна у роботі. Це листоноша з Великої літери. Нема такого, щоб вона щось не зробила, від чогось відмовилася. За нею тягнуться й інші. Випадкові люди на пошті не затримуються.
За цими гарними словами були не менш гарні діла. Завідуюча відділенням не пропускала найменшої нагоди, щоб нагадати відвідувачам передплатити нашу газету. І результати були наяву. Вчителька іноземної мови Княгининської спецшколи Валентина Бондарук, перемовляючись у жартівливому тоні з Інною Василівною, стає нашою черговою шанувальницею. Скориставшись присутністю працівників редакції, на місцеву пошту заглянула і завідуюча відділенням Ощадбанку с.Княгининок, яке сусідує поряд, Ірина Бовчанюк. Разом з передплатною квитанцією вона отримала і заочувальний приз газети.
Приємно, що тільки у Княгининському відділені маємо півтора десятка річної передплати. Місцеві листоноші пообіцяли і далі тримати питання передплати на постійному контролі, за що ми їм щиро вдячні за підтримку і розуміння. Надіємося, що такий дружній паритет збережеться і надалі.

Сергій ЦЮРИЦЬ, 
Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото авторів: Андрій Зуб з собакою; День передплатника у Любомлі; завідуюча відділенням с. Княгининок Інна Шрамко з нашою передплатницею Валентиною Бондарук. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%