Новий очільник волинських радикалів

Новий очільник волинських радикалів


Заступник лідера Радикальної Партії Олега Ляшка Андрій Лозовий 1 червня представив нового керівника Волинської обласної територіальної організації. У зустрічі взяли участь заступник голови Виконкому РПЛ Антон Даниленко, керівники міських та районних партійних осередків, активісти і депутати, які представляють радикалів у Волинській обласній, міських та районних радах.

Володимир Кравценюк – підприємець, генеральний директор туристичної компанії «Одісей 2012». Активно розвиває міжнародний та внутрішній туристичний бізнес у Києві та на Волині. Кандидат політичних наук. Вільно володіє англійською, польською та німецькою мовами.
«Особисто мені як новому виконуючому обов’язки голови обласної організації Радикальної  партії наш лідер Олег Ляшко поставив завдання – побудувати  сильну та результативну команду, яка зможе  продуктивно працювати в області, ефективно комунікувати з активістами партії в міських, районних та сільських осередках і нести радикальну правду волинянам, – наголосив головний радикал Волині. – Першого  грудня 2013 на Майдані Його Святість, нині покійний  Митрополит Любомир Гузар сказав, що серед нас дуже багато добрих людей. Але замало бути добрим – потрібно чинити добро. Долучайтеся до роботи Радикальної  партії Олега Ляшка на Волині та давайте  чинити добро разом заради Волині».

Знайомство 
з командою

Володимир Кравценюк днями провів робочу нараду в Луцькому міському осередку Радикальної  партії Олега Ляшка за участі в. о. керівника організації  Андрія Токаренка, депутата обласної ради від РПЛ Юрія Ройка, членів бюро та активістів осередку. Також виконучий обов’язки голови побував у місті Рожище, де разом з однопартійцями обговорив можливі кандидатури на вакантну посаду керівника партійної організації, відвідав в цьому райцентрі приймальню депутата обласної ради від РПЛ Сергія Котюка і запропонував визначитись з дієвим керівником.

Перші завдання

Новий голова волинських радикалів повинен буде зайнятися розбудовою первинних спілчанських організацій. Для цього він шукатиме активних людей, яким близькі ідеї лідера партії Олега Ляшка та його команди.
Серед першочергових завдань, які заплановані на найближчий час, – зустріч з депутатами Волинської обласної ради, які входять до фракції РПЛ. Також молодий політик планує впродовж наступних тижнів відвідати усі осередки Волині, обговорити з місцевими радикалами назрілі проблеми і знайти ефективні шляхи їх вирішення.

Жанна ВОРОБЙОВА.
На фото автора: Володимир Кравценюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%