Заклик місії Кокса і Квасьнєвські

Заклик місії Кокса і Квасьнєвські

До діалогу і консенсусу співголови Моніторингової місії Європейського парламенту в Україні закликали всіх, аби у листопаді в Вільнюсі таки було підписано угоду Україна-ЄС.


Нещодавно завершився черговий, уже 24-ий за рахунком, візит місії цих посланців євро спільноти до нашої держави. Традиційно високі гості поспілкувалися в Харкові з екс-прем’єркою Юлією Тимошенко, а також провели зустрічі з Президентом, Головою Верховної Ради, Прем'єр-міністром, Міністром юстиції та лідерами опозиції.
Як інформує прес-служба Представництва ЄС в Україні, 31 жовтня пани Кокс і Кваснєвські оприлюднили таку заяву до всіх політичних сил нашої держави:
«Зважаючи на історичну можливість підписати Угоду про асоціацію між ЄС та Україною у Вільнюсі і відзначаючи, що для вирішення питань, які лишилися, у розпорядженні є дуже мало часу, ми закликаємо і проурядові, і опозиційні партії у Верховній Раді докласти всіх зусиль для досягнення консенсусу щодо подальших законодавчих кроків і зробити це якомога швидше.
Наша місія вивчила всі законопроекти щодо лікування засуджених осіб за кордоном. Ми дійшли висновку, що законопроект п. Лабунської являє собою найкращу основу, на якій слід створювати та шукати необхідний консенсус між проурядовими та опозиційними партіями.
Ми звертаємося із щирим проханням докласти всіх зусиль, щоб завершити роботу з цього термінового питання якомога скоріше».
Таким чином, лише від доброї волі вітчизняного парламенту, який повинен подати на підпис Президентові України Вікторові Януковичу проголосований закон про можливість лікування за кордоном осіб, які відбувають терміни покарання в Україні, й залежить, чи зможе переїхати з Харкова в Берлін Юлія Володимирівна і чи будуть підстави в європейських лідерів стверджувати, що в Україні закінчилася епоха вибіркового правосуддя.
Наш кор.
На фото  з архіву: Алєксандр Кваснєвські і Пет Кокс – у Харкові.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%