Урочистості до Дня працівників торгівлі

Урочистості до Дня працівників торгівлі

Сьогодні у залі засідань Луцької міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників торгівлі. Гостями заходу були працівники торгівельних мереж та ресторанних закладів, широко відомих у нашому місті.

Присутніх привітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, заступник міського голови Олександр Рачков, начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай.

Григорій Пустовіт висловив слова вдячності працівникам торгівлі за відповідальне ставлення до роботи та за плідну співпрацю з міською владою. Він акцентував на тому, що це найпотужніша галузь, у якій працюють тисячі мешканців міста.

«Ви сполучна ланка у життєдіяльності міста. Ви працюєте як один надійний механізм. Немає черг і дефіциту товарів, як було колись. Ринкова торгівля, яку ви організовуєте, забезпечує високий сервіс, створює хороший настрій лучанам. Тож дякую вам за роботу, бажаю успіхів, удачі у всіх починаннях, Божої підтримки, міцного здоров'я і чудової атмосфери у колективах. Хай люди дарують вам усмішки у відповідь», - побажав він.

Олександр Рачков зазначив, що міська рада з розумінням ставиться до проблем, які доводиться вирішувати працівникам торгівлі, адже законодавство часто обмежує чи не сприяє їхній діяльності. Але торгівля міста працює на високому рівні, від лучан не надходило жодної скарги. А потім Григорій Пустовіт та Олександр Рачков нагородили кращих працівників галузі.

Колектив комунального закладу «Луцька музична школа № 1 імені Фридерика Шопена» підготували для учасників урочистостей концертну програму. 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%