Робота кипить

Робота кипить

  У місті активно та злагоджено тривають роботи з ремонту дорожньої інфраструктури. Протягом теплих та сонячних літніх днів працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати якомога більше робіт.
   Учора перший заступник міського голови Григорій Недопад разом із радником міського голови Ігорем Поліщуком, депутатом міської ради Сергієм Булою та заступником директора департаменту житлово-комунального господарства Миколою Осіюком проінспектували хід ремонтних робіт на вулицях Луцька.
Розпочали із огляду вулиці Олекси Ошуркевича, де тривають роботи із влаштуванням щебеневого покриття із напівпросочуванням бітумною емульсією та часткове асфальтування. Мешканці вулиці дякували представникам влади за проведений ремонт та нову гарну дорогу.
 Побували й на вулицях Гнідавській, Софії Перовської та Боровиковського, де також триває поточний ремонт за такою ж технологією. Виконавці робіт застосовують технологію прокладання щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією на тих вулицях, де раніше ніколи не було твердого покриття. Гарантійний термін виконаних робіт становить три роки.
Не оминули увагою й прибудинкові території на вулиці Львівській, де щойно розпочалися ремонтні роботи.
На завершення представники влади перевірили, як триває капітальний ремонт прибудинкової території на вул. Софії Ковалевської, 23, 23а, 25. Сьогодні тут активно тривають роботи: облаштовано тротуари, а ремонтники продовжують прокладати бруківку та асфальтування проїжджої частини.
   За словами радника міського голови Ігоря Поліщука, ремонтні роботи на вулицях міста проводяться якісно та досить швидко. 
“Як бачимо, ремонт прибудинкової території на вулиці Софії Ковалевської розпочався лише 10 днів тому, і уже виконано значний обсяг робіт, а завершити їх планують до 15 серпня. Ремонт вулиць Олекси Ошуркевича, Боровиковського, Гнідавської також виконаний досить якісно, про що свідчать вдячні відгуки місцевих мешканців, адже на цих вулицях ніколи раніше не було твердого покриття”, -зазначив він. Також Ігор Поліщук додав, що незабаром розпочнуть капітальний ремонт проспекту Василя Мойсея та кільця на вулиці Набережній. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%