Свято на проспекті Машерова

Свято на проспекті Машерова

29 і 30 липня в місті-побратимі Луцька – Бресті – велелюдні гуляння з нагоди Дня міста!


Свято приурочене черговій річниці звільнення адмінцентру сусідньої білоруської області від гітлерівських окупантів у липні 1944-го. Проте програма відзначення має невеликий стосунок до подій минулого. Влада організувала День міста таким чином, щоб дати мешканцям Бреста та його гостям якомога більше розваг та шоу. Тому спочатку вісх захопило музчне шоу «Місто світла» за участі поп-співаків із білорусі та навіть за-за океану. Потім на вул.. Совєтской урочисто відкрили монумент... старому зеленому телефону з трубкою, в парку – скульптуру «Двірник із собачкою», на інших вулицях – тематичний тролейбус до 1000-річчя міста.

Всіх потішила і грандіозна піша хода центральним проспектом Машерова під назвою «зірковий млин», де місцеві виробники демонстрували свою продукцію.

До речі, колишнього першого секретаря ЦК БССР Пьотра Машерова, який загинув біля Мінська в жовтні 1980 р. під час ДТП із підозрілим сценарієм (нагадує вбивство Вячеслава Чорновола біля Києва!), шанують у Білорусі й досі, вважаючи одним із ідейних натхненників розвитку незалежної Білорусі. тому й усіх найбільших містах центральні вулиці названі на його честь.

Зазвичай в урочистостях з нагоди Дня Бреста беруть участь і представники луцької громади.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото газети «Вечерний Брест»: під час фестивалю «Зірковий млин».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%