Чому черги з України в Польщу?

Чому черги з України в Польщу?

Люблінський воєвода Пшемислав Чарнек здійснив інспекційний візит на найголовніші міжнародні пункти пропуску з Україною. Побував у Гребенному, Дорогуску і Долгобичеві.


Він подивився, як митники і прикордонники здійснюють оформлення пропуску через кордон громадян та транспортних засобів. особливо, коли ЄС скасувала візовий режим для українців, які з біометричними паспортами можуть відвідувати країни Шангенської зони (в тому числі й Польщі) на термін до 90 діб.

«Ми також провели зустрічі з нашими українськими партнерами, – цитує воєводу прес-служба Надбуджанського відділу Прикордонної варти РП. – Маємо спільно вирішити всі проблеми, бо турбує, що на вїзді до Польщі з боку України – гігантські черги».  

Разом із Пшемиславом Чарнеком МАПП також відвідали з польського боку віце-воєвода Роберт Гмітручик, Генконсул РП у Львові Рафал Вольські, Генконсул у Луцьку Вєслав Мазур, Генконсул України в Любліні Василь Павлюк, заступник директора Департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк, начальник відділу в цій же ж структурі Віталій Чернець, заступник коменданта НВПВ Томаш Жибіньські, а також керівники польських пунктів пропуску Лєшек Сурмач, Маріуш Кульчинські і Роберт Бричлік.

Наш кор.

На фото Даріуша СЄННІЦКІ: польський воєвода з українськими партнерами оглядають спільні пункти пропуску.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%