Гуляє Княжий град!

Гуляє Княжий град!

У Володимирі-Волинському продовжується дводенне святкування Дня міста. А німецькі партнери вже навіть устигли обдарувати місцевих діток!


У рамках відзначення Дня міста 29 липня ц. р. перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук, керуючий справами виконавчого комітету Володимир-Волинського міської ради Наталія Прогонюк та директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк разом із німецькими гостями з міста-побратима Цвіккаупобували на відкритті ігрового майданчика в Дитячому будинку сімейного типу Наталії Бучковської, яка виховує 11 прийомних дітей різного віку.

«Гості на чолі з бургомістром міста Піа Фіндайз, які матеріально долучилися до появи цього майданчика, і на цей раз прибули з величезною кількістю подарунків. А муніципальний оркестр із Цвіккау з такої приємної нагоди навіть зіграв для маленьких винуватців свята», – деталізувала прес-служба міськради.

Потім німці відвідали міську гімназію імені Олександра Цинкаловського, а в неділю долучилися до офіційного відкриття Дня міста, яке провів міський голова Княжого граду Петро Саганюк.

У парку «Слов’янський» святкової суботи розпочалася низка яскравих заходів, приурочених Дню міста. На сцені в стилях HOUSE DANCE та HIP HOP виступила танцювальна школа «Му Dance», очолювана Романом Дячком, та гості з сусідніх міст. Триває і стрілецький турнір від військово-патріотичного клубу «3-ий полк» та Руслана Бормового. Бажаючі сплавилися Лугою на каяках, а потім було свято «Ноly» і молодіжна дискотека!

Свято триває.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Володимир-Волинської міськради: німецький бургомістр Піа Фіндайз із українськими колегами під час відвідин володимир-волинських діток.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%