Російсько-китайський морський парад. Останній для Путіна?

Російсько-китайський морський парад. Останній для Путіна?

Під час демонстрації корабельної армади росіян в Кронштадті Владімір Путін у промові крім окупованого Севастополя згадав ще й українську Одесу. Що б це означало? І де наш корвет «Луцьк»?


Глава Кремля вирішив пограти мязами перед західними демократіями. 30 липня прийняв парад Військово-Морських сил РФ біля Санкт-Петербурга.

З тротуарів Адміралтейської він спостерігав за просуванням 40 бойових кораблів, серед яких особливо вражали атомна підводна субмарина «Дімтрій Донской» і надводний атомний ракетний крейсер «Пьотр Вєлкій». В повітрі демонстрували віртуозність пілоти літаків, зокрема, «Су-33» та «МиГ-29К».

 «Флот на смерть стояв біля берегів у рубежів Батьківщини, навічно в літописі Великої Перемоги – битви за Одесу та Севастополь...», – заявив у промові до підданих, серед яких чимало вихідців із України і, зокрема, Волині, господар Кремля. Правда, додав, що це стосується періоду «Вєлікой Атєчєствєнной вайни»...

Цікаво, що серед російських кораблів у марші взяли участь і окремі китайські, бо беруть участь у спільних навчаннях.

А от де знаходиться захоплений «зеленими чоловічками» в Криму ще на початку 2014 р. український корвет «Луцьк» та інші бойові кораблі ВМС України, наразі невідомо. В усякому випадку, в параді під ворожим «триколором» вони участі не брали...

Це, щоправда, зовсім не виправдовує московського диктатора. Бо про свій броньований кулак на морях та океанах 9частина якого брала участь у захопленні Криму) він говорить лише з позитивом.

«Сьогодні Військово-морський флот вирішує не тільки традиційні для нього завдання, але й гідно відповідає на нові виклики... Моряками будуть гордитися і діти, і внуки!».

А от чи будуть гордитися ним самим, наразі невідомо. В усякому випадку, через півроку в РФ – чергові «вибори» президента. Сам господар Кремля недавно заявив, що ще не вирішив, залишати йому пост глави держави чи піти...

Роман УСТИМЧУК.

На фото з газети «Известия»: парад біля Санкт-Петербурга.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%