«Золота» перемога

«Золота» перемога

Лучанка Яна Беломоїна стала чемпіонкою Європи з маунтінбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі.

Учениця Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності та представниця ГО «Волинська обласна організація ФСТ «Динамо» України здобула впевнену перемогу на альпійській трасі в італійському Дарфо-Боаріо-Терме. Працювали зі спортсменкою заслужені тренери України Віктор Ковальов та Валентина Матвійчук-Жовнач.

24-річну лучанку запросили на старт першою, адже вона очолює рейтинг UCI у крос-кантрі.

Дворазова учасниця Олімпійських ігор вирвалася у лідери вже на першому колі та поступово нарощувала свою перевагу.

6 кіл дистанції Яна, на відміну від своїх суперниць, проїхала безпомилково. Лінда Індерганд і Полін Ферран-Прево, які переслідували нашу велосипедистку, не обійшлися без падінь.

У підсумку Беломоїна фінішувала з величезним запасом. На фініші нашій гонщиці навіть вручили український прапор, з яким трапився невеликий казус. Справа у тому, що стяг заплутався у колесах і заблокував заднє колесо. Яні довелося взяти байк у руки і фінішувати саме таким чином. Її підсумковий час - 1:24:36.

23-річна швейцарка Індерганд, яка завоювала срібло, відстала від українки на 3 хвилини 25 секунд. Бронзу завоювала норвежка Гунн-Ріта Дахле, яка програла Яні 4:08.

На торішньому чемпіонаті Європи Беломоїна не зуміла фінішувати. У 2013 році тоді ще 20-річна спортсменка вже ставала найкращою на континенті, однак у віковій групі U-23. У 2015-му вона стала бронзовим призером дорослого чемпіонату світу.

У нинішньому сезоні Яна виграла два етапи Кубку світу - в Альбштадті й у Вальнорді, завдяки чому очолює загальний залік.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%