Подарували дітям радість

Подарували дітям радість

16 серпня післяобідньої пори в Палаці культури м.Луцька відбулася благодійна акція «Скоро дошколи», під час якої дітям із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО,  вручили  ранці та інше шкільне приладдя. 
Вступне слово до учнів, багато з яких прийшли разом з батьками, мовила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан. 
Завтрашніх школярів та їх батьків привітали також заступник Луцького міського голови Олександр Рачков та радник міського голови Ігор Поліщук. Саме вони і вручали подарунки дітям, даруючи їм водночас радість та зігріваючи теплом, якого іноді так не вистачає. 

Подібна акція проводиться Луцькою міськрадою не вперше і стає доброю традицією. Цьогоріч з міського бюджету на закупівлю щоденників, зошитів, олівців, портфеликів для першокласників та інших необхідних для школяра атрибутів виділено 40 тис. грн. 140 дітей, у тому числі 90 – з сімей АТОшників, залишали залу Палацу культури м. Луцька зі щасливими та радісними обличчями.

Наш кор.
На фото Володимира ПРИХОДЬКА: під час благодійної акції «Скоро до школи» виступає Ігор Поліщук; школярі – головні учасники події.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%