Школі – ім’я Юлі

Школі – ім’я Юлі  

Ковельський ліцей захотіли прив’язати до Тимошенко.

Вибори не за горами. І щоби легше ту «гору» подолати, в Ковелі директор благодійного фонду вирішив оригінальним способом заробити політичних дивідентів. Розмінною монетою стало ім’я Юлії Тимошенко, яке «благодійник» запропонував присвоїти Ковельській школі-ліцею №11.

Вибір навчального закладу ініціатор пояснив географічним розташуванням школи: «Вона стоїь найближче до Європейського Союзу» (Хоча задля об’єктивності варто було пам’ятати і про неодноразові зустрічі Юлії Володимирівни із російським президентом Путіним).
Одначе, «благодійник», виносячи свою пропозицію на сесію Ковельської міської ради, мав би спершу порадитися якщо не з Юлією Тимошенко чи її соратниками, то хоча би з колективом ліцею. Бо, як виявилося, ні педагоги, ні батьки школярів не знали, а як узнали – виступили проти подібних (за їхніми словами) «провокацій, які лише вносять напругу у суспільство».
Та після виступу громадського діяча, директора школи Олімпійського резерву Ігоря Верчука ситуація з комічної стала саркастичною. Пан Верчук просто нагадав Закон України, де чорним по білому трактується: юридичним особам та об’єктам права ім’я фізичної особи присвоюється після її смерті…
Наш кор.
На фото: Ковель міг відзначитися не лише пам’ятником  Шевченку. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%