Підготовка до чемпіонату

Підготовка до чемпіонату

 Волинські поліцейські візьмуть участь у міжнародному чемпіонаті з багатоборства кінологів.

Про це повідомила прес-служба ГУНП у Волинській області.

26-30 вересня в Ужгороді відбудеться І Міжнародний чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Волинську поліцію на змаганнях представлятиме молодший інспектор-кінолог Микола Головій з вівчаркою Ніком.

У кінологічному центрі ГУНП у Волинській області розпочалися фінальні тренування до участі в міжнародному турнірі. Інспектори-кінологи перевірили, як їх вихованці долають смугу перешкод, шукають стріляні гільзи, різноманітні предмети та допомагають у затриманні умовного озброєного злочинця. Оцінювали рівень підготовки німецьких вівчарок Джолі та Ніка.

«На чемпіонаті особливу увагу звертатимуть на навички і дисципліни, які найважливіші у повсякденній службовій діяльності. Зокрема, оцінюватимуть загальний курс дресирування, комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак, пошук людини по сліду, навички з подолання смуг перешкод», - розповів начальник кінологічного центру Анатолій Гловацький.

За підсумками занять кінологи вирішили, що на змаганнях в Ужгороді виступатиме німецька вівчарка Нік. Її підготовкою займається молодший інспектор-кінолог Микола Головій.

«Сподіваємося на добрий виступ нашого вихованця Ніка. Службовий пес демонструє високий рівень підготовки, вміло виконує поставленні завдання. Йому чотири роки. Собака спеціалізується на розшуку по сліду. Участь у чемпіонаті – це його перший такий досвід», - зазначив Микола Головій.

Кінологічний центр є структурним підрозділом волинської поліції. На його базі проводять навчання розшукових, вартових і спеціальних собак з пошуку наркотиків, вибухівки і зброї. Нині тут утримують 25 тварин. З початку року службові собаки понад 350 разів залучалися до розкриття злочинів, скоєних на території області. Вони несуть також службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%