«Роки людині до лиця»

«Роки людині до лиця»

У Луцьку відбувся святковий концерт для ветеранів та людей похилого віку.

28 вересня, у переддень Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Палаці культури міста Луцька відбувся святковий концерт під символічною назвою «Роки людині до лиця». На свято завітали чимало сивочолих ветеранів, за плечима яких — чималий життєвий досвід. Аби привітати їх зі святом, а також висловити свою повагу та вдячність за їхню неоціненну мудрість сьогодні на захід завітав радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

Ігор Поліщук привітав усіх присутніх з Днем ветерана та Днем людей поважного віку та зазначив, що надзвичайно приємно бачити багато усміхнених обличь.

«Ви — це ті люди, які відбудовували наше місто після війни, ті, хто розбудовував його. Люди поважного віку — це люди з активною життєвою та громадянською позицією, які завжди лишаються молоді душею. Ви, ваш життєвий шлях та праця, є для нас прикладом. Хочу подякувати вам за все. Та побажати міцного здоров’я, добра, миру, впевненості у завтрашньому дні та Божого благословення», - сказав він.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%