На уламках «Берлінської стіни»…

На уламках «Берлінської стіни»…

Голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови Волинської облорганізації НСЖУ і головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк отримав запрошення для участі в триденній конференції – практичному семінарі для суб’єктів громадянського суспільства з Німеччини, Росії і країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна).


«Мирне та відкрите спільне проживання народів і культур у всьому світі – це центральна тема Інституту міжнародних відносин (IFA). Як власник всесвітньої мережі компетентний центр у сфері зовнішньої культурної та освітньої політики, ми з’єднуємо в одне ціле теорію і практику громадянського суспільства», – говориться в пояснювальній записці до проекту, який реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Тому Інститут міжнародних відносин (IFA) запропонував 40 співробітникам установ та їхнім партнерам, котрі реалізують заходи в рамках Програми «Розвиток співробітництва з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства та Росії», платформу для обміну досвідом та ідеями. Володимир Данилюк отримав запрошення як експерт із України.

Переважно захід спрямований на установи в Німеччині, котрі бажають узяти участь у нетворкінгу в тандемі зі своїми партнерськими організаціями з Росії чи країн Східного партнерства. Суть заходу полягає в обміні досвідом у питаннях громадянського суспільства та розвитку відповідних підходів у вирішенні супутніх завдань. Учасники працюють над поглибленням професійно-методологічних знань за визначеними темами, і, в той же час, обмінюються з іншими учасниками своїм досвідом та обговорюють розвиток майбутніх проектів.

Головне, що учасники міжнародного форуму зможуть укласти нові контракти, закріпити існуючі зв’язки, поділитися знаннями та досвідом розвитку проекту в цільових країнах та обмінятися знаряддями, методами та досвідом роботи за такими важливими темами як «Пам’ять та підхід до історії», «Вирішення міждержавних і міжнаціональних конфліктів в контексті роботи мас-медіа», «Молодіжний обмін», «Активізація діяльності молоді як суб’єкта громадянського суспільства».

Відбудеться міжнародний форму у столиці Німеччині наприкінці жовтня ц. р.

Наш кор.

На фото Тетяни МАРІПОСИ: Володимир Данилюк під час одного з попередніх візитів у м. Берлін біля уламків символу тоталітаризму – сумнозвісної «Берлінської стіни».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%