1650 євро – не гроші...

1650 євро – не гроші... Бурштиновий барон пропонував хабар... поліцейському! І – поплатився!


Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками слідчого управління ГУНП в області та оперативними працівниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в рамках кримінального провадження проведені санкціоновані обшуки на складах та у помешканнях громадян з метою виявлення і  вилучення каміння бурштину-сирцю та обладнання для його видобутку і обробки.

Як повідомила прес-служба прокуратури Волинської області, «під час обшуку одного з господарських приміщень на території Луцького району його власник запропонував неправомірну вигоду працівнику Управління захисту економіки в області за непроведення такої слідчої дії та невилучення бурштину-сирцю і станків  для його обробки».

Поліцейський повідомив про спокусу своєму начальству, і те вирішило покарати бурштинового барона показово: наказали офіцерові поліціх погодитися на отримання хабара, щоб потім покарати правопорушника ще й за цей правопорушення.

«При передачі грошей в сумі 1650 євро цей громадянин затриманий. Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо вручення йому повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище)», – деталізували в Прокуратурі Волинської області.

Не забули й про «сонячний камінь»: знайшли та вилучили 2 кг обробленого бурштину, гідравлічні преси та верстати для його обробки, металеві форми-матриці та інше обладнання.

Чи залишили на волі хабарника та підпільного бізнесмена, наразі не відомо.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служби Прокуратури Волинської області: ці гроші бурштиновий барон передавав поліцейському.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%