Акценти

Акценти

Андрій Лозовий на Волині: «Людей в селі лякає малознайоме слово «децентралізація»

Цього тижня на Волині з робочою поїздкою вже вдруге за цей місяць перебував заступник Лідера Радикальної партії, народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий. Відомий політик разом з керівником Волинського осередку РПЛ Володимиром Кравценюком  спілкувались з виборцями, які прийшли в приймальню нардепа, яка з 11 вересня офіційно працює в місті Луцьку за адресою: вул. Винниченка, 67, офіс 208, дав інтерв’ю журналістам нового волинського інформаційного каналу 12 і провів нараду з партійцями та депутатами Волинської обласної ради від РПЛ. Найважливіше питання – вибори до дев’ятнадцяти ОТГ на Волині, що відбудуться наприкінці жовтня.

Далі за графіком робочої поїздки народного депутата України від РПЛ чекали студенти та викладачі Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С. З. Гжицького. Тема лекції актуальна: «Молодіжна політика: як себе реалізувати молодій людині». Андрій Лозовий із задоволенням спілкувався зі студентською молоддю, адже  добре знає, що турбує майбутніх висококваліфікованих аграріїв, зоотехніків та ветеринарів, які зможуть реалізувати себе при потужному розвитку українського фермерства: отримати цікаву роботу, достойну заробітну плату, реалізувати себе в рідній країні, а не шукати примарного щастя-долі за кордоном. Саме за це виступає Радикальна партія Олега Ляшка.

Андрій Лозовий  побував і в селі Кременець Рожищенського району Волині, де спілкувався з працівниками дитячого садочку, діючим сільським головою Леонідом Хведчаком та жителями села. Кременець є частиною майбутньої об’єднаної Копачівської сільської громади, до якої після добровільного об’єднання, окрім цього села, входитиме ще 14 населених пунктів шести сільських рад Рожищенського району.

Працівники сільського садочка розповіли народному депутату про нагальні соціальні проблеми їхнього закладу. Потребує ремонту покрівля сільського садочка, яка протікає. А діток у Кременці багато, адже село активно розвивається, молоді родини займаються фермерством і пов’язують свою долю з рідним краєм.

«Людей в селі лякає малознайоме слово - децентралізація, – пояснює заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий під час зустрічі з жителями села Кременець, – але саме цей процес реформ, тобто передача бюджетних повноважень від державних органів до органів місцевого самоврядування, призведе до створення сильних і заможних об’єднаних громад в Україні і на Волині зокрема. Зараз ви випрошуєте кошти на необхідне, наприклад, на дах для сільського дошкільного закладу чи ремонт дороги в селі, в районі, в області чи у Києві. А коли об’єднаєтесь, ці кошти надходитимуть  на рахунок вашої об’єднаної громади. яка отримає реальну владу. Тільки вибирайте на голову громади не популістів і обіцяльників, а людей відповідальних, так само ретельно обирайте майбутніх депутатів. Саме вони пізніше вирішуватимуть продати землю чи віддати в оренду своєму ж господарю-фермеру. Задумуйтесь, голосуючи, чи шукатиме новий керівник самоврядної громади шляхи яким чином поповнити сільський бюджет і за ці кошти прокласти водогін до віддаленого села, відремонтувати стареньку школу. Кандидат від Радикальної партії Леонід Хведчак – ваш односелець. Він знає, що потрібно  першочергово робити для ефективного розвитку вашої громади, тому підтримайте його на виборах і будете мати гарного господарника».

Андрій Лозовий також підкреслив, що нові самоврядні громади повинні мати постійну політичну підтримку на всеукраїнському рівні. Для цього фракція Радикальної партії на чолі з Олегом Ляшком розробила і добивається ухвалення законопроекту, який захистить законні права власників земельних паїв від зазіхань рейдерів. Також була заморожена індексація земельного податку для промислових підприємств та місцевих підприємців.

 «Переконаний, що лише кандидати від Радикальної партії, яких ми висуваємо після детального обговорення на посади керівників дев’ятнадцяти  самоврядних громад та на депутатів від цих громад, зможуть зробити нові ОТГ Волині сильними, фінансово спроможними, забезпечити своїх мешканців роботою, стимулювати розвиток місцевого підприємництва, вдало розвивати сільську соціальну інфраструктуру та будівництво, – підсумував результати зустрічі керівник Волинського осередку РПЛ Володимир Кравценюк. – Авторитет партії, її Лідера та команди, яка представляє інтереси виборців у Верховній Раді, зобов’язує нас відповідально працювати в ході непростого виборчого процесу, тримати тісний зв'язок з однопартійцями та прихильниками партії і разом здобувати перемогу».

Жана ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%