Спокійно, селяни, поразка буде ваша...

Спокійно, селяни, поразка буде ваша...

«Колос» – «Волинь» – 1:0. Затуркане село Київщини сильніше за обласний центр Волині.


В останній день вересня на Київщині луцька «Волинь» грала в футбол ще 5 років тому аматорським сільським клубом. І програла, зганьбившись перед усім футбольним світом. Отже, ставка на вихованців власної футбольної школи не має нічого спільного з «Аяксом»: у Луцьку без кваліфікованих футболістів грати – нема кому.

Чемпіонат України. Перша ліга. 14 тур: «Колос» – «Волинь» – 1:0 (арбітр: Віталій Маляр, Хмельницький); «Колос»: Яшков, Зозуля, Матвеєв, Гавриш, Рябов, Мілько (Вишняк, 86), Задоя, Коропецький (Морозко, 76), Леонов (Зуєвич¸64), Нехтій (Музичук, 90+3), Лисенко (Яровенко, 87); «Волинь»: Хвалицький, Шаповал, Никитюк,  Воробей, Романюк, Неделюк (Марчук, 26), Медведь, Шандрук (Дмитренко, 51), Ляшенко, Пищур, Щербань (Тетеренко, 57) ; гол: Коропецький, 59; попередження:  Леонов, 38, Яшков, 72, Зуєвич, 87 – Воробей, 20, Никитюк, 52, Шаповал, 64).

Отже, у с. Ковалівка місцевий «Колос» приймав лучан із обласного центру Волині. І виграв із рахунком 1:0. Гол на 59  хв. забив Василь Коропецький.

Господарі могли повести в рахунку на 19 хв., коли Вячеслав Рябов після навісу з лівого флангу ледь не поцілив у ворота, але Роман Никитюк в останню мить перевів шкіряну кулю на кутовий.

А на 59 хв. невсипущий Василь Коропецький таки забив. Із убивчої позиції він вражва ціль, Владислав Шаповал намагався врятувати порожні ворота, але – господарі забили перший і виграшний гол – 1:0.

Лучани  теж вразили ворота суперника, але на 79 хв. після удару Андрія Ляшенка арбітр зафіксував офсайд.

Свіжий Ярослав Вишняк на 87 хв. ледь не пробив юного Дениса  Хвалицького на 87 хв., а на 90+1 хв. Роман Никитюк міг врятувати гру, але шкіряна торпеда просвистіла біля хрестовини воріт суперника.

Отже, «Волинь» укотре зганьбилася. Допотопне село зі стадіоном на 2500 осіб виграли в команди, яка колись перемагала грантів... У Луцьку нині нема ні команди, ні гри, ні завдань, ні мотивації, ні перспективи. Щось явно президент ФК Віталій Кварцяний перемудрував. А от Руслан Костишин, який торік виграв змагання Другої ліги та вивів свою команду в Першу лігу, показав, що старі заслуги вже не рахуються. Є матч, і є той, хт о здатен перемагати.

Що далі?

За календарем – 6 жовтня домашній матч із лідером – ФК «Полтава». А з таким станом справ у ФК – буде поразка, потім – друга ліга, а далі – аматори... Тому пора негайно вносити корективи, щоб цього не сталося.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФК «Колос»: ось на цьому сільському полі в Ковалівці і програла колись грізна «Волинь».

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%