Свято кварталу

Свято кварталу

8 жовтня  у 33-му мікрорайоні м. Луцька започатковано корисну і цікаву ініціативу: відзначення «іменин» того району чи кварталу обласного центру.

Розваги на території школи №10, де відбулися велелюдні урочистості, чекали на лучан різного віку.  Перед присутніми, наприклад, виступили представники клубу ветеранів «Неспокійні серця» при Палаці культури міста Луцька, аматорський театр «Золотий вік» показав філософську казку «Бути собою», в зоні майстер-класів перевіряли свої мистецькі вміння художники-аматори будь-якого віку, а дітлахів розважали рухливими іграми та дитячою дискотекою від «DJМіньйон».
А що за свято без подарунків? Тож понад 1000 жителів 33-го зареєструвалися у розіграші призів. Щасливчики отримали велосипед, смартфон, смарт-годинник, зарядні пристрої, електрочайники, термоси, футбольні та баскетбольні м’ячі.
Повчальною і корисною була інформація про минуле цього мікрорайону м. Луцька, де колись були поля, цивільне летовище та танкодром біля м’ясокомбінату. На стендах люди побачили, як на практиці реалізовувалася ідея створення кварталу архітектора Василя Маловиці. Проект мікрорайону, куди в 80-ті роки минулого століття заселилися, в основному, працівники нових промислових гігантів,  був якісно новим підходом до забудови, незвичним для періоду «розвинутого соціалізму». Кажуть, що ідею було запозичено в чехів…
А вже цієї неділі подібне дійство відбудеться в районі підшипникового заводу. Це колись жартували, що «Кому в жизні не везе, тож живе на ГеПеЗе». Зараз і цей мікрорайон – невід’ємна частина древнього та завжди молодого Луцька, який перебуває в постійному розвитку.
Реалізовує ініціативу громадськості міська влада за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Світлана КОМА.
Фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%