Якісно і вчасно

Якісно і вчасно


Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк проінспектували хід робіт, котрі до початку зими буде завершено на дорогах та прибудинкових територіях.

Вулиця Липинського, котра фактично з моменту свого створення залишалася без твердого покриття і через яку до новобудови – школи №27 – неможливо було дістатися, за словами Ігоря Поліщука, це один з найдороговартісніших об’єктів: за призначенням буде використано10 млн 363 тис. грн. Проектом передбачено влаштування тротуарів, пішохідних та велосипедної доріжок, асфальтування проїзної частини, будівництво мережі зовнішнього освітлення, також біля школи змонтують 2 «лежачих поліцейських».

Керівники міськради також оглянули капітальний ремонт прибудинкових територій на вул. Наливайка, 10, 10-а (вартість робіт становить 2 млн 800 тис. грн), на вул. Львівській, 63 (орієнтовно1,5 млн грн) та тротуарів на вул. Степана Бандери (понад 700 тис. грн).
Ігор Поліщук зазначив, що роботою з благоустрою міста вони задоволені, підрядники якісно та добросовісно виконують ремонт, за тиждень-два майже всі здадуть в експлуатацію, а повноцінне свято на вул. Липинського прийде не пізніше15 листопада.

Світлана КОМА.
На фото відділу інформаційної роботи Луцької міськради: Микола Осіюк, Ігор Поліщук і Григорій Недопад; робота кипить за різними адресами, але за чітким графіком. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%