Як політ джмеля…

Як політ джмеля…

У її прізвищі – трохи долі. Та й професії – теж… Світлана Долінчук 15 років очолює відділення зв’язку у Видраниці на Ратнівщині. Склалося так, що прийшла сюди випускницею львівського технікуму зв’язку. Тут зустріла іншу долю – особисту. Відтоді з колегами-листоношами Тетяною Авдіюк та Галиною Остапук першою несе добрі новини в кожен дім. «Головне у моїй роботі – те, що тебе щодня чекають люди», – скромно зазначає пані Світлана, тримаючи в руках почесну відзнаку і багряну троянду. Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку її, як і багатьох інших фахівців галузі,  відзначили за нелегку працю.

14 листопада  у  Палаці культури м. Луцька з нагоди професійного свята свої вітання зичили винуватцям дійства голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова облради Володимир Войтович, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук. На врочисту сцену піднімалося цього дня й чимало колег-журналістів.

У рамках свята відбулося підбиття підсумків деяких журналістських конкурсів. Приємно зазначити, що колектив громадсько-політичного тижневика «Волинська газета» відзначений двічі. Зокрема першість у другому етапів обласного журналістського конкурсу «Любіть Україну» здобув головний редактор газети заслужений журналіст України Володимир Данилюк. Ще один диплом у добірку нагород редакції «Волинська газета» – за перше місце у цьогорічному конкурсі на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади краю.

А ліричних барв до робочих буднів армії радійників, телевізійників та зв’язків додавали музичні й танцювальні номери за участі талановитих краян: квартету «Автограф» обласної філармонії, камерного ансамблю «Ренесанс», танцю «Мить кохання» від Вікторії Оксентович та Ігоря Сторожука, юних музикантів Марійки Козлюк і Стаса Павловича, які вразили присутніх виконанням «польоту джмеля» Римського-Корсакова… Не знаю, навмисне чи ні, але було щось символічне у цьому «Польоті джмеля». Щось таке, що ненав’язливо диктувало асоціацію із професією. З тим, що і як покликаний роботи кожен із присутніх у врочистій залі. Коротко. Яскраво. Незабутньо.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото автора: «видраницька зв’язкова» Світлана Долінчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%