У боротьбі за студентського «оскара»

У боротьбі за студентського «оскара»

Напередодні міжнародного студентського свята в рамках Всеукраїнської програми «Кращий студент України» у Луцьку завершився третій – фінальний – етап конкурсу «Кращий студент Волині-2013». У ньому змагалися спудеї зі всієї області, а найкращих оголосили 14 листопада на урочистому нагородженні у стінах обласного драматичного театру. Організаторами конкурсу стали: управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, ВОМГО «Студентська Рада Волині» та ВМГО «Студентська республіка».

Охочих поборотися за звання найкращого студента краю було чимало – участь у конкурсі взяли близько ста молодих людей. Хлопці й дівчата могли спробувати свої сили у шести номінаціях: «Кращий студент-науковець», «Програміст», «Митець», «Спортсмен», «Журналіст» та «Громадський діяч». Аби взяти участь у цих нестандартних змаганнях, студенти мали подати заявки в електронному та паперовому форматі, пройти співбесіду і, звичайно, витримати інтригу фіналу.

Цікаво, що цього року учасники не змагалися під час фінального етапу, адже організатори передбачили, що переможець у номінації «Кращий студент-громадський діяч» представлятиме нашу область на Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України».

Оголошувати переможців та лауреатів у кожній номінації запросили голову облдержадміністрації Бориса Клімчука, його заступника Олександра Курилюка, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олександра Хомича, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Галину Карнаухову, депутата Волинської обласної ради та голову «молодіжної» комісії Олега Батюка та начальника відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради Леоніда Лабу.

На плашку під фото

Борис Клімчук: «Я теж хотів би відчути себе сьогодні студентом, але не стати ним, бо помилки молодості тим погані, що їх не можна повторити в старості. Моє вам побажання: ніколи не опускайте руки, не втрачайте оптимізму, сили, віри, надії, креативу, драйву. Будьте студентами! Використовуйте сповна цей час свободи, волі, вибору, бо то – прекрасний період. Цінуйте його й дорожіть ним».

Теплу та творчу атмосферу вечора підтримував жіночий вокальний квартет «Імпульс», танцювальний колектив «Амелі», переможниця конкурсу «Кращий студент Волині-2012» Вікторія Поліщук із поетичною композицією, колектив сучасного танцю «FLY» та учасниця в номінації «Студент-митець» із показом дизайнерського одягу.

А кращими з кращих у своїх номінаціях стали: студентка V курсу Математичного факультету СНУ ім. Лесі Українки спеціальності «Математика» Іванна Приймас (Кращий студент-науковець), студент IV курсу Математичного факультету СНУ ім. Лесі Українки спеціальності «Інформатика» Іван Сиротюк (Програміст), студентка V курсу Факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ спеціальності «Дизайн» Ольга Шипелик (Митець), студентка V курсу Інститут фізичної культури та здоров’я СНУ ім. Лесі Українки, спеціальності «Спорт», Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Яна Беломоїна (Спортсмен), студентка ІV курсу Інституту філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки спеціальності «Журналістика» Анастасія Передрій (Журналіст) та студент ІV курсу Математичного факультету СНУ ім. Лесі Українки спеціальності «Інформатика» Антон Євтушок (Громадський діяч). Тож саме Антон Євтушок представлятиме Волинь на Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України».

Переможців нагородили грамотами, символічними статуетками та одноразовими стипендіями.

Ірина САСОВСЬКА.


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%