Смак молока

Смак молока


Якщо ти українець, маєш пам’ятати смак молока. Маєш нагадувати кожній владі, яка б вона не була, що українцям потрібне молоко. 

Добрий націоналіст навіть сказав би: «Хто не п’є молока від української корови, той не українець і його слід позбавляти українського громадянства». І це було би гіркою правдою, бо українська нація, народ України вигодуваний молоком корівчини!» Корівчина – могла би стати символом українства. Правдешній український Президент мав би утримувати бодай одну корівчину! Якщо не тримає вим’ястої, бодай один раз у рік особисто не пасе її на своїх зелених газонах, не має права навіть і думати про президентство. І український народ, де б хто не жив – у селі, чи місті – не смів голосувати за президента-безкоровченка. 
Сьогодні ж бачимо владну вертикаль, яка ратує за іноземні інвестиції, чужоземні замінники молока, фактично веде війну проти української корівчини, яка дає молоко, сприяє виробленню найкращого екологічного добрива для вирощування сільгоспродукції, бореться з побур’яненням України. Справжні українці люблять молоко. Люблять і будуть любити українську корівчину – годувальницю нації.
Знаково, що на це звернув увагу Олег Ляшко. Відвідавши СГП «Росток Холдинг», що в місті Ічня на Чернігівщині, головний радикал країни сказав буквально так: «Смак українського молока мають знати по всьому світу!» А ще нагадав і про масло: «Ічнянське масло – найкраще в Україні!»
На думку політика, підприємства, які виробляють таку якісну молочну продукцію, мали би процвітати… 
Хто ж тоді везе нам в Україну пальмову олію, сухі суміші та замінники природнього молока? 
– Немає корови в селі – немає роботи та заробітку, – каже народний депутат. – А відтак – немає й села. Інтелект, високі технології, інтернет – так, все це потрібно Україні. Але найважливіше для нашої країни – це розвиток села. Не буде села – не буде України!
Важко з цим не погодитись. На жаль, смак українського молока вже забувають навіть українські діти, не кажучи про дорослих. І не тільки молока, а й сиру, масла, кефіру… Значна частина українців не може дозволити собі утримати корівчину-дві, немає за що і купити молокопродукти… Таке враження, ніби наші нині сущі можновладці оголосили війну українському дійному стаду. 
Потрібен Закон, який би забороняв обирати Президентом України безкоровченків. Потрібен Закон, який би зобов’язував депутатів і державних посадовців пити не дорогі заморські вина-коньяки, а рідне вкраїнське молоко. Можливо, тоді б вони залишалися українцями, будучи навіть на своїх високих державних посадах. 

Сергій ЦЮРИЦЬ. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%