Заміна в облраді: замість Куха виходить Кошельник

Заміна в облраді: замість Куха виходить Кошельник

Нового депутата облради від списку «БПП «Солідарність» привітав голова облради Ігор Палиця (балотувався від УКРОПу), але проігнорував голова облдержадміністрації Володимир Гунчик (перший номер БПП «Солідарність» на виборах депутатів облради).


Заміну в складі команди президентської партії в облраді Волині довелося проводити вимушено. Несподівано для багатьох голова Любешівської райдержадміністрації Олег Кух, який мав повноваження діючого депутата від списку БПП «Солідарність», виставив свою кандидатуру на виборах голови Любешівської об’єднаної територіальної громади. І не від соратників по партії, а як само висуванець!

І хоча процес волевиявлення в цьому закутку Полісся ознаменувався серією скандалів, Олег Кух отримав перемогу. Відповідно до чинного законодавства, Олег Іванович втратив можливість обіймати посаду в виконавчій гілці влади та бути депутатом облради. Тому 22 листопада 2017 р. Президент України Петро Порошенко розпорядженням №201/207-рп звільнив його від керівництва Любешівської райдержадміністрацією, а 23 листопада на черговій сесії облради постало питання і про дострокове припинення його повноважень депутата.

З цим проблем не було: , а голова облради Ігор Палиця подякував Олегу Куху за роботу та висловив сподівання, що в подальшому обласна гілка представницької влади, відкинувши політичні розбіжності, плідно співпрацюватиме з Любешівською ОТГ.

Згодом на голосування поставили питання про визнання повноважень наступного в списку «БПП «Солідарність» – Валентина Кошельника.

Представник Обласної виборчої комісії Георгій Тимощук ознайомив присутніх із протоколом засідання, яке відбулося 23 листопада ц. р. у період між розглядом депутатами кількох планових питань порядку денного, та оголосив: визнано повноваження Валентина Кошельника, якому тут же ж вручили тимчасове посвідчення депутата облради.

Як оголосив доповідач, комісія вирішила «оприлюднити протокол засідання шляхом розміщення на дошці оголошень Обласної виборчої комісії», що, звичайно, можна вважати первіснообщинним способом оприлюднення важливих документів.

Валентин Кошельник, який упродовж сесійного засідання сидів на кріслі поруч із народним депутатом України Ігорем Гузем (Володимир-Волинський округ №19, фракція «Народний Фронт»), з трибуни коротко пообіцяв «плідно працювати на користь волинської громади».

Отримав квіти та особисте рукостискання від голови облради Ігоря Палиці, який залишив місце в президії та підійшов до новообраного колеги.

Натомість очільник списку «БПП «Солідарність», від якого й увійшов в облраду Валентин Кошельник, залишився сидіти на сцені сесійної зали.

Мабуть, це найкраща відповідь на кілька вигуків депутатів, які голосно запитали в Валентина Кошельника, в якій саме фракції він буде працювати на користь громаді.

Очевидно, що в «команді» Володимира Гунчика його не буде.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Валентин Кошельник обіцяє плідно працювати на користь волинської громади, але, мабуть, без цього губернатора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%