«Справа Кухарика». Міністра просять звільнити цього начальника

«Справа Кухарика». Міністра просять звільнити цього начальника

Про те, що вістря стріл критики спрямовані з-поміж усіх нині сущих керівників виконавчої влади Волині крім одіозного губернатора Володимира Гунчика ще й на начальника Головного управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика, стало зрозуміло. Як тільки затвердили порядок денний засідання 16-ої сесії облради, яка відбулася 23 листопада ц. р.


Пропозиція одного з депутатів, щоб пріоритетним поставили розгляд іншого питання, не знайшла підтримки в голови облради Ігоря Палиці та колег-депутатів.

Тож після «розминки» в вигляді запитів, запитань і виступів почали зі «справи Кухарика».

За великим рахунком, великих претензій до роботи очолюваної Валентином Івановичем структури в присутніх (і відсутніх) не було. Але Валентин Кухарик як начальник Головного управління юстиції у Волинській області постраждав за те, що підпорядкована йому державна виконавча служба блокує рахунки КП «Луцьктепло» на користь одного з олігархів, і це загрожує зірвати опалювальний сезон у м. Луцьку та втратити перспективу отримання коштів від ЄВРР на реконструкцію теплових систем. Йдеться про велетенську суму – 27 млн 700 тис. грн, які «структурам Івахіва» ніколи й не належали, але які прагнуть забрати з гаманців простих лучан. Зрозуміло, що з-за плеча цього процесу виблискують окуляри голови облдержадміністрації Володимира Гунчика

Тому депутати проголосували за звернення до Міністра юстиції Павла Петренка з пропозицією звільнити Валентина Кухарика з посади начальника Головного управління юстиції у Волинській області. «За» – 40, проти – 0. Всього в залі зареєструвалося 55 депутатів облради.

Голова облради Ігор Палиця після того, як електронна система висвітлила результати, запевнив:

«Думаю, міністр Петренко оперативно знайде заміну цьому керівнику, який ганьбить усю гілку виконавчої влади держави».

Сам Валентин Кухарик був присутнім у сесійному залі під час обговорення цього питання та голосування, але слова для пояснень йому не надавали. Тому висловив свої аргументи лише знімальній групі одного з місцевих телеканалів.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: Валентин Кухарик пояснює причини голосування за його відсторонення від займаної посади.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%