Не ігноруй – надай дорогу життю!

Не ігноруй – надай дорогу життю!

У Луцьку провели превентивну акцію, аби привернути увагу учасників дорожнього руху до необхідності поступатися дорогою швидкій та поліції.

Про це повідомила Патрульна поліція Луцька на своїй сторінці у Фейсбук.

Організували акцію луцькі патрульні поліцейські разом з працівниками центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Мета відпрацювання – привернути увагу учасників дорожнього руху до того, що необхідно надавати дорогу транспортним засобам, які рухаються з увімкненими проблисковими маячками чи спеціальними звуковими сигналами. Також учасники дорожнього руху зобов’язані забезпечити безперешкодний проїзд такого спеціального транспорту (і тих автомобілів, які його супроводжують).

Аби виявити водіїв та пішоходів, які ігнорують дані вимоги, працівники патрульної поліції та медики проїхали кількома вулицями Луцька.

Переважна більшість водіїв надають перевагу в русі швидкій медичній допомозі та поліції. 

Тим часом, деякі пішоходи, з якими спілкувались полісмени, заявляли, що взагалі не знають про такі вимоги.

«Пішоходи також є учасниками дорожнього руху. Окремі з них думають, що вони не водії, отже, правила дорожнього руху їм не потрібні. Але є ряд пунктів правил, які стосуються і пішоходів. Усі мають розуміти, що кілька секунд можуть вартувати чийогось життя. Адже і швидка допомога, і поліція не їдуть з увімкненими маячками просто так, а поспішають комусь на допомогу. Це можуть бути ваші рідні, друзі чи близькі. Тому в таких випадках необхідно надавати дорогу спеціальним службам», - наголошує інспектор Патрульної поліції Луцька Андрій Переходько.

За невиконання п. 3.2. Правил дорожнього руху передбачена відповідальність, згідно з ч.3 ст.122 КУпАП та накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Такі превентивно-профілактичні заходи триватимуть і надалі.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%