Волинянин, збираючи гриби, знайшов мінометні міни

Волинянин, збираючи гриби, знайшов мінометні міни

21 листопада поблизу траси Ковель-Ягодин, що між селами Старі Кошари та Миляновичі Ковельського району, чоловік, який збирав гриби, знайшов застарілі боєприпаси.

Про це повідомила прес-служба ДСНС у Волинській області.

Свідомий громадянин одразу ж набрав номер служби порятунку «101».

Працівники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Волинській області під час обстеження вказаної території виявили  4 мінометних міни калібром 82 мм часів Другої Світової війни.

Усі боєприпаси знищені шляхом контрольованого підриву.

Саме в осінньо-зимовий період під час сільськогосподарських та земляних робіт, прогулянки лісом чи збору грибів, ягід,  громадяни можуть знайти  старий заіржавілий вибухонебезпечний предмет, який несе в собі небезпеку для життя.

Аби подібна знахідка не завершилася трагедією, людям слід бути дуже обережними й неухильно дотримуватися основних правил безпеки. Так, якщо ви побачили в землі чи у траві підозрілий предмет – у жодному разі не чіпайте його! Тим паче, не намагайтеся самостійно розібрати боєприпас, оскільки ваші дії можуть спровокувати вибух. Замість цього огородіть місце знахідки, щоб інші люди усвідомлювали небезпеку, й повідомте про виявлену знахідку до Служби порятунку за номером 101.

Пам’ятайте, що вибухонебезпечні предмети вилучаються та знищуються підриванням на спеціально відведених полігонах виключно фахівцями-піротехніками!

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%