У Луцьку проходить міжнародний турнір з боксу

У Луцьку проходить міжнародний турнір з боксу

Сьогодні у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні розпочався V міжнародний боксерський турнір пам’яті відомого тренера, майстра спорту України з боксу Василя Лотоцького.

Для участі у змаганнях до Луцька приїхали 250 боксерів з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Волинської областей, команда міста Київ, а також з ближнього зарубіжжя – боксери із Литви, Польщі та Білорусі.

В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Сергій Була, а також почесні гості - члени Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, які сьогодні перебувають у Луцьку з робочим візитом. У складі делегації - народні депутати України Ірина Констанкевич та Олександр Співаковський, а також перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

Розпочали урочисту церемонію відкриття змагань із звучання Державного Гімну України та врученням традиційних волинських дарів гостям нашого краю.

Боксери змагатимуться у трьох вікових категоріях – чоловіки, молодь, юніори. У складі команд будуть виступати діючі переможці та призери світових та Європейських чемпонатів.

Змагання триватимуть протягом трьох днів. Сьогодні відбудуться попередні поєдинки, завтра- півфінальні бої, а фінал-у неділю, 26 листопада.

Довідка: Василь Лотоцький - майстер спорту України, тренер-викладач з боксу. Трагічно загинув вересні 2012 року, потрапивши в автомобільну аварію. Він навчався у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%