Гунчик подає апеляцію…

Гунчик подає апеляцію… Волинський губернатор Володимир Гунчик не бажає виконувати рішення суду і продовжує боротися з «Волинською газетою».

 

Як уже повідомляла «Волинська газета», Господарський суд міста Києва у складі судді С. О. Чебикіної, розглянувши справу №910/14668/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета» до Волинської обласної державної адміністрації про спонукання до укладення договору, за участю представників позивача – Леміщака Д. М., відповідача – Потапенка В. С., іменем України ухвалив рішення позов «Волинської газети» до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика задовольнити.

Тобто, обласна державна адміністрація в його особі на підставі Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» та Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» мала б неодмінно підписати запропонований редакцією «Волинської газети» проект договору про вихід зі складу співзасновників без будь-яких умов. Це б завершило другий і завершальний етап роздержавлення видання.

Але Володимир Гунчик категорично відмовився підписувати цей документ, тож «Волинська газета» була змушена звертатися до суду. І – виграла його!

«Жодним нормативно-правовим актом не передбачено ні можливості органу державної влади одноосібно виходити зі складу співзасновників друкованих засобів масової інформації, ні їх повноважень щодо визначення правонаступників, натомість ч. 2 ст. 30 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» та п. 3.2 Положення про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21 лютого 2006 р. №12/5, визначено, що укладення спірного договору (угоди) є обов’язковим для сторін», – серед іншого зазначено в відповідній ухвалі Господарського суду міста Києва.

На підставі чинного законодавства голова облдержадміністрації Володимир Гунчик мав би виконати ухвалу суду в десятиденний термін. Однак, як стало відомо з надійних джерел, він подає апеляцію…

Боротьба за свободу слова – триває.

Вл. інф.

На фото: фрагмент документа судової ухвали на користь «Волинської газети».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%