Пішов переможець над «Динамо», «Шахтарем» і всією іншою футбольною елітою…

Пішов переможець над «Динамо», «Шахтарем» і всією іншою футбольною елітою…

Заслужений тренер України Віталій Кварцяний 30 листопада ц. р. залишив посаду президента футбольного клубу «Волинь», який наразі знаходиться серед аутсайдерів Першої ліги.


Про це Інформаційному агентству «Волинські Новини» стало відомо з власних джерел.

«Напередодні в клубі було оголошено про те, що 64-річний фахівець тепер буде займати тільки формальну посаду почесного президента лучан. Зараз обов'язки головного тренера виконує Альберт Шахов, який посів цю посаду в серпні після відставки Ярослава Комзюка», – повідомляється.

Віталій Кварцяний, як зазначили колеги, в липні 2017 р. залишив пост наставника команди, який у черговий раз в своїй кар'єрі займав з травня 2013 р. Також з літа 2013-го фахівець паралельно займав посаду президента «Волині».

Слід зазначити, що за багаторічну кар’єру в футболі 64-річний Віталій Володимирович не лише написав книгу спогадів «Футбол – це не тільки перемоги». Він на чолі «Волині» в 1989 р. виграв престижні змагання ще союзного рівня. Потім вивів клуб в Вищу лігу вітчизняного футболу, де впродовж багатьох років (із невеликою перервою) лучани були грозою авторитетів. Не залишилося жодного іменитого клубу, який би не програвав Віталію Кварцяному: «Динамо», «Шахтар», «Дніпро», «Металіст», «Карпати», «Ворскла» та багато інших як мінімум раз (а то й більше) точно поступалися нашій команді.

Але наприкінці минулого року в ФК «Волинь» через штрафні санкції різко погіршилася турнірна ситуація. Оскільки реальне керівництво клубу не хотіло платити боргів іноземним футболістам та вирішило зекономити на придбанні адекватної заміни, «Волинь» «вилетіла» в Першу лігу. Але знекровлена команда й тут не змогла встояти перед молодістю та запалом суперників.

Тож питання відставки Віталія Кварцяного, який, крім усього іншого, є ще й чинним депутатом облради, було тільки питанням часу. Можливо, саме про це говорив на сесії облради 23 листопада з головою облради Ігорем Палицею та головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком Віталій Володимирович у кулуарах засідання?

І 30 листопада стало про його відставку. Найближчим часом можливі кадрові зміни в «Волині».  Визначаться не лише з президентом клубу, але й із головним тренером команди та футболістами, здатними посилити склад.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Віталій Кварцяний у кулуарах сесії спілкується з Ігорем Палицею.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%