Обіцяв пан гроші…

Обіцяв пан гроші…

29-го листопада пізно ввечері шахтарі «Бужанської» припинили акцію протесту. Роботу копальні відновлено. Але не від добра: гірники втомилися помирати від голоду та нестачі свіжого повітря на глибині 470 метрів та повернулися на землю.

 

Протест майже 130 гірників розпочався 27 листопада. Люди вимагали погасити заборгованість по заробітній платі за 2 місяці, яка складає 16 млн 108 тис. грн.

 «Колектив шахти три доби чекав будь-якої реакції від міністерства чи обласної влади. Ніхто не вирішує питання і не хоче нас почути», –  цитують  директора копальні Руслана Шатковського колеги з порталу «Буг».

Ще на ранок 29 листопада робота була частково відновлена. На виконання робіт із підтримки шахти в копальню спустилися 49 гірників, 24 – продовжували протестувати. Але приблизно о  19:00 протестна акція завершилася, і гірники піднялися на поверхню.

Можливо, повірили запевненням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, який напередодні заявив: заборгованість по заробітній платі закриють на наступному тижні?

У той же час народний депутат України Ігор Гузь, який зустрівся з шахтарями «Бужанської», повідомив, що вже зареєстрував у парламенті проект постанови про негайне звільнення Ігоря Насалика з посади Міністра вугільної промисловості та енергетики.

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Буг»: Ігор Гузь зустрівся з шахтарями та вимагає відставки міністра.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%