Хортинг – не тільки бойове мистецтво…

Хортинг – не тільки бойове мистецтво…

Чому бути студентом ‒ здорово, показали в Луцькому педагогічному коледжі!

 

Студент ‒ той, хто здобуває знання. Лекції, семінари, заліки, іспити, конференції, курсові, дипломні… Увесь час заповнювати навчанням, сидіти над конспектами день і ніч, думати лише про наукові проблеми ‒ такий погляд на студентське життя є неправильним! Без міцного здоров’я неможливо по-справжньому ефективно здобувати освіту, будувати своє професійне та особисте життя.

Пропаганді та упровадженню здорового способу життя у спільноті студентів Луцького педагогічного коледжу був присвячений спортивно-інтелектуальний квест «У здоровому тілі ‒ здоровий дух». До слова, квест ‒ це аматорське змагання, у ході якого команди або окремі гравці послідовно виконують заздалегідь підготовані завдання; до наступного етапу гри учасники допускаються тільки після того, як виконали попереднє завдання.

Команди-учасниці квесту представляли усі відділення коледжу: «Початкове навчання», «Дошкільне виховання», «Музичне виховання», «Фізичне виховання». Активісти проявили максимум завзяття, креативності, кмітливості, теоретичної та хореографічної підготовки, навіть знання іноземних мов, аби переконати студентську молодь, що здоровий спосіб життя, відмова паління та алкоголю, заняття фізичною культурою і спортом ‒ це сучасно, модно, престижно.

Глядачам та учасникам змагань було представлено один із нових видів спортивних єдиноборств ‒ хортинг, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. Юнаки й дівчата, які займаються хортингом у Луцькому педагогічному коледжі, продемонстрували свою міць і вправність, викликавши захоплені оплески та довівши, що майбутнє української нації зростає сильним, мужнім.

Спортивно-інтелектуальний квест «У здоровому тілі ‒ здоровий дух» учасники і глядачі оцінили найвищим балом ‒ «Ура!», «Молодці!», «Так тримати!», «Дякуємо!». Отже, прихильників здорового способу життя серед студентської молоді стало більше. До наступних квестів!

Марія ГУЗЬО,

Луцький педагогічний коледж.

На фото автора: під час студентського квесту.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%