Хто «недороблений»?!

Хто «недороблений»?!

Володимир Парасюк «розкрив карти» перед волинськими студентами.

30 листопада Луцьк відвідав скандально відомий депутат України Володимир Парасюк. У рамках візиту народний обранець півтори години свого часу виділив для спілкування з студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
На початку зустрічі Володимир Панасюк повідомив про ціль свого візиту: хоче почути «що болить» волинській молоді та які вона бачить напрямки руху. 
«У нашій розмові буде багато політики, бо без неї зараз нікуди. Я не є членом ніякої політичної сили, я є позафракційний народний депутат. Я не маю партії і не маю організації, яка збирається на вибори, тому все, що я тут скажу, це є те, що я відчуваю і те, що я знаю. Можливо, це комусь сподобається, комусь не сподобається. Ви не беріть це за основу, ви просто прислухайтеся», – наголосив народний депутат на початку розмови. 
Вступне слово було досить коротким, хоча за регламентом йому виділили аж 40 хвилин. Подякувавши студентам за те, що прийшли, одразу запропонував перейти то схеми «питання – відповідь».
Розмова виявилася жвавою та емоційною. Молодь зверталася до депутата на «ти», аргументуючи це невеликою різницею у віці, на що Володимир Романович не протестував. Піднімалися питання АТО, прийнятого закону щодо прирівнення поранених на Майдані до учасників бойових дій, обмеження швидкості автомобілів у межах населених пунктів та штрафів за її перевищення, акцизу та розмитнення автомобілів «на бляхах».
Не оминули увагою і постійні конфлікти та бійки Володимира Парасюка.
Сам депутат чесно зізнався, що часто попадав до поліцейських відділень і навіть переховувався в Івано-Франківській області. Також він підкреслив, що як і усі порушує Правила дорожнього руху, але намагається виховувати у собі достойного громадянина, а тому абсолютно підтримує підвищення штрафів і навіть ще б їх збільшив, адже це найкращий стимул для не здійснення правопорушень. Також він підкреслив, що наше суспільство ще недостатньо еволюціонувало до реалій сьогодення, тому у нас така влада. Володимир Парасюк переконаний, що громадяни одразу знімають із себе відповідальність після опускання виборчого бюлетеня до скриньки, а відповідальність потрібно нести до кінця.
Свої емоційні зриви він прокоментував так, що це єдиний спосіб захистити свою гідність у нашій державі:
«Ну, а як інакше? Ти стоїш, і тобі кажуть – «Ти недороблений!» на всю Україну. Якби був орган, в який я би міг піти і сказати: «Люди, будь ласка, забезпечте справедливість, докажіть, що воно – брехло! Що я дороблений, у мене все є!». А такого органу нема, нема того суду, який би це забезпечив. Та навіть якщо він є, ви йому не повірите, бо у вас велика зневіра. І я хочу забезпечити до себе справедливість, але не маю місця, де це зробити, і я йду і кажу: «Іди сюди!».
Підводячи підсумок Володимир Парасюк наголосив, що нашій політичній системі необхідні зміни. Найголовніші з них – це скоротити термін перебування депутатів до 2 років, відмінити депутатську недоторканість, зменшити кількість народних та зробити двопалатний парламент. Також він запевнив присутніх, що завжди відкритий до спілкування, а тому всі бажаючі можуть звертатися до нього на його сторінці Facebook.
Утім, одного Володимир Парасюк не сказав… Хто йому порадив у лютому 2014-го, після підписаного опозицією, іноземними дипломатами і Віктором Януковичем перемир’я на Майдані, повести людей на штурм Адміністрації Президента? Було вбито десятки людей, тоді як він сам опинився за їхньою спиною…
Завершилася зустріч оплесками та спільними селфі.

Ольга КОНОНЧУК.
На фото автора: Володимир Парасюк виступає перед аудиторією.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%