Проблема: один на один із безпритульними псами

Проблема: один на один із безпритульними псами Сьогодні кожен з лучан стикається з проблемою бродячих тварин: когось покусали собаки, хтось обійшовся легким переляком, а ще хтось залишився з зіпсованим верхнім одягом.
Вранці, ідучи на роботу, можна побачити на вулиці міста зграї собак, які зненацька здатні  накинутись, чи ввечері , коли ви прогулюєтеся зі своєю коханою людиною, у темній вулиці  стрічаєтеся один на один із розлюченими і голодними тваринами.

Лучанка Ніна також вважає, що безпритульних собак у місті дуже багато, а  влада на це не реагує.. Ніна розповідає,що сама неодноразово з ними стикалася,  коли чекала на зупинці маршрутку, на неї напали собаки, нащастя жінці вдалося врятуватися. Проте жителька більше переживає за свою маленку внучку , яка дуже любить гуляти на вулиці, де поруч бігають злі собаки і легко можуть накинутись на беззахисну дитину.
У 2013 році було проведено соціологічне дослідження з метою допомогти жителям Луцька вирішити проблему вуличних тварин. Це опитування показало, що усім лучанам не байдужа доля безхатченків . Опитувані стверджують, що купують домашніх улюбленців як друга(50%), для охорони будинку (35%), для розваг (15%). На їхню думку, популяція безпритульних тварин збільшується через неконтрольоване розмноження (90%), старість та переїзди по(5%). 80% населення важають, що саме господарі винні в тому, що тварини опиняються на вулиці й 20% осіб звинувачують в цьому безпорядку владу. При соціологічному опитуванні визначили, що 90% громадянам кожного дня приходиться бачити бродячих тварин, серед яких найбільше собак(95%). Значна частина населення (95%)запевняє, що допомога тваринам потрібна, а саме:
- створення по - більше притулків, які б піклувалися про пошук нових господарів тваринам;
- дозвіл від влади на купівлю тварин;
- штрафувати господарів, які недотримуються умов щодо утримання улюбленців;
- стерелізування тварин.
Більшість учасників дослідження (80%) становили особи віком до 20-ти років: жіночої статі - 85%, чоловічої - 15%.
Отже, це дослідження показало на скільки волиняни переймаються проблемою вуличних тварин та їх готовність змінити цю ситуацію. Адже з кожним роком кількість  безпритульних собак збільшується.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%