Міліціянти попали під гарячу руку

Міліціянти попали під гарячу руку

Керівник обласного МВС пригрозив звільненням.

В обласному управлінні внутрішніх справ очікуються кадрові ротації. Їх першопричиною стала атестація, котру буквально днями провело правоохоронне відомство.

За попередніми даними, до атестації були залучені 524 працівники різних відділів. Проте далеко не всі зуміли отримати задовільний результат.

За словами начальника УМВСУ в області Олександра Терещука, 12 міліціянтів не відповідають тим критеріям, які вимагаються їхніми посадами.

– Це називається «профнепридатність», – пояснив генерал Терещук. – Одні не змогли пройти фізичну підготовку, інші показали неналежні психологічні якості. Якщо фахівець зі слідчого відділу – він має розслідувати справи! Якщо дільничний – повинен працювати на своїй дільниці! А то провели в районах операцію «Візит» і з’ясували: не всі люди в селі навіть знають, хто в них за охорону порядку відповідає. Так не повинно бути! Дільничного мають знати всі, а він – кожного. Працівнику на такій посаді неохідно зустрічатися з жителями, спілкуватися, проводити агітаційну роботу.

Словом, професійну свою придатність 12-тьом міліціонерам доведеться підтверджувати або на інших посадах в управлінні МВС, або взагалі поза органами внутрішніх справ.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%