Свічкова хода ФОТО

Свічкова хода ФОТО А ти знаєш правду про СНІД?
Студенти середніх та вищих навчальних закладів Волині долучилися до спільної ходи, організатором якої є Волинська обласна організація «Товариство Червоного Хреста  України».
Хода розпочалася від Луцького базового медичного коледжу і завершилася біля пам’ятника Тарасу Шевченка. Там волонтери лампадками виклали Всесвітній знак боротьби зі СНІДом.
Такі акції повинні сприяти толерантності між здоровими та ВІЛ- інфікованими людьми. Тому що в Україні близько 300 тисяч осіб хворі на СНІД, а Волинь займає лідерські позиції по смертності ВІЛ-інфікованих. За словами медиків, колись у зоні ВІЛ загрози були люди, які вживали наркотики, але зараз це особи, що ведуть здоровий спосіб життя. Серед них і новонароджені діти, у яких батьки – ВІЛ-позитивні. Але бувають випадки, коли хвороба малюкам не передається. Тому медики  і надалі продовжують проводити зі студентами профілактичні бесіди і лекції.
На завершення акції молодь показала тематичну виставу «Вони живуть серед нас», якою продемонструвала перехожим усю правду про байдужість здорового населення до людей, хворих на СНІД.  Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня, духовенство та благодійні організації закликають громадян до толерантності, поваги  й допомоги людям, які інфіковані.

Антон СТАМБУЛЬСЬКИЙ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%