Прем’єра

Прем’єра

«На перші гулі»

У будинку культури мікрорайону «Вересневе» м. Луцька відбулася прем’єра вистави за п’єсою Степана Васильченка «На перші гулі».

Її постановку здійснив новостворений театральний аматорський колектив під керівництвом Володимира Ткаченка. Володимир Тихонович свого часу закінчив режисерський факультет Харківського інституту культури, понад 40 років викладав театральні дисципліни в Луцькому коледжі культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. Дебютна робота театралів-аматорів - це захоплююча комедія. Підросла дівчина Оленка. Пора їй вже ходити на вулицю, починати дівувати, а батьки ще не пускають. Але пізно увечері під віконце до Оленки приходить парубок Тиміш і цей «шибеник» не дає батькам спати цілу ніч.

У новоствореному колективі беруть участь люди різних професій та віку, але в основному – студенти Луцького НТУ, коледжу культури і мистецтв, є навіть учениця Луцької ЗОШ №16. У прем’єрному показі ролі зіграли Остап Жижерун (Савка), Людмила Столярчук (Василина), Тетяна Хомич (Олена), Іван Клепарський (Тиміш), Валентин Люпа (Дід Северин), Каріна Салюк (Наталка).

Бурхливі оплески глядачів засвідчили про те, що вистава вдалася. Аматорський колектив здивував присутніх гарними декораціями, добротними українськими народними костюмами та майстерною грою акторів.

У подальших планах театру – постановка п’єси Марка Кропивницького «По ревізії».

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото Валентина ЛЮПИ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%