Спіймали хабарника на митниці

Спіймали хабарника на митниці Співробітника фіскальної служби поліція спіймала на гарячому, коли він вчергове допомагав своїй спільниці переправляти через кордон крупну партію сигарет без акцизних марок.

 

Отже, 20 грудня оперативники з люблінської поліції прямо на пункту пропуску «Дорогуск-Ягодин» затримали співробітника Державної фінансової адміністрації. Його звинуватили в систематичному отриманні хабарів під час нелегального постачання на територію Польщі з України крупних партій тютюнових виробів без акцизних марок. Функція хабарника полягала в тому, що він контрабандистам завчасно повідомляв, в яку саме зміну та через якого митника проходити прикордонний контроль. Інша сторона отримувала інформацію, хто саме і яким автомобілем буде везти нелегальні сигарети…

Як повідомили колеги з газети «KurierLubelski», арешт відбувся з санкції Окружної прокуратури в Хелмі.

«Матеріали, які викривають хабарника, надані співробітниками поліції з відділу по боротьбі з корупцією. Його звинувачують як мінімум у недбалому ставленні до виконання на кордоні службових обов’язків, а максимум – в організації та сприянні нелегальному переміщенню товарів через державний кордон», – пояснив ситуацію польським колегам представник люблінської поліції Анджей Фійолек.

Наразі польські правоохоронці затримали 2 особи: 42-річного співробітника Державної фінансової адміністрації РП, а також його 53-річну спільницю.

Чи мали польські контрабандисти злочинні контакти з волинськими правопорушниками, слідство встановлює також.

Світлана КОМА.

На фото з газети «KurierLubelski»: під час затримання хабарника в Дорогуску.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%