Небезпечна краса

Небезпечна краса

У Турійську поліція попереджає громадян про небезпеку піротехнічних засобів та феєрверків.

Про це повідомила прес-служба ГУНП у Волинській області.

Напередодні новорічних свят працівники Турійського відділення поліції проводять рейди по торговельних закладах, ринках та інших місцях можливої реалізації піротехнічної продукції, де перевіряють наявність документації як на сам товар, так і дозвільні документи. Такі заходи проводяться з метою протидії нелегальному обігу піротехнічних виробів, установленню осіб, які займаються їх незаконною реалізацією.

Окрім цього, в навчальних закладах району поліцейські провели бесіди з учнями, з метою недопущення травмування піротехнічними засобами та роз’яснили їм про небезпеку їх використання.

Працівники Турійського відділення поліції закликають жителів та гостей району бути уважними, не купувати петарди в сумнівних місцях або ті, що не мають відповідної документації. При використанні піротехніки слід дотримуватись правил безпеки, не зловживати спиртним і не ризикувати своїм життям, здоров’ям та спокоєм оточуючих, серед яких можуть бути літні люди та діти.

Поліція наголошує, що відповідно до ст. 182 (порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення на особу, яка порушила вимоги законодавства накладається стягнення у вигляді попередження або штрафу, а санкція статті 173 (дрібне хуліганство) КУпАП, окрім штрафу передбачає до шістдесяти годин громадських робіт, до двох місяців виправних робіт або адміністративний арешт строком до п'ятнадцяти діб.

Тому поліція закликає утриматись від використання у новорічну ніч надмірно гучних феєрверків та петард, і провести свята без порушень правопорядку весело та спокійно.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%